Olomouc – Trenčín 4:0 (kon.) | Slavia – Kladno 2:5 (kon.) | Třebíč – Přerov 3:2 (kon.)
Chomutov – Litvínov 4:1 (kon.) | Cracovia – Havířov 0:5 (kon.) | Jihlava – Zlín 3:5 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Bílina – MOSTEČTÍ LVI 7:5 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 4:2 (kon.) | Jablonec – Dvůr Králové n. L. 3:1 (kon.) | Nymburk – Kolín 6:1 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:5 (kon.) | Benátky n/J – Briançon 1:2 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 6:4 (kon.)
Písek – Milevsko 11:2 (kon.)
konec
HC Dukla Jihlava
3:5 (1:4, 2:1, 0:0)
PSG Berani Zlín
Čtvrtek 30.08.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy: 2.49 4.5 2.05
Partner:
   
  Nájezdy dnes již nebudou, končí nám tak poslední přípravné utkání Dukly. Za zvuku sirény z časomíry, která okořeňuje závěr dnešního mače se hráči loučí s fanoušky a děkují za podporu. Ve třetí třetině již i přes snahu Dukly se skóre nezměnilo a konečný stav je tak 3:5. O výsledku rozhodla především první třetina, kterou Jihlava nezvládla a prohrála ji 1:4. Z mé strany je to dnes vše, z Jihlavy se s vámi loučí Tomáš Kalas. (20:12:42)
   
  Konec zápasu.
   
  59:22
  Štebih trefil hůl Fořta, nechybělo mnoho k definitivnímu gólu!
   
  59:13
  Zakázané uvolnění hostí. Brož jede na střídačku!
   
  58:49
  71 sekund před koncem se dopouští hostující Werbik ofsajdu. Zlín avšak hraje závěr utkání takticky velice dobře.
   
  58:03
  Hrníčko vyhodil z pásma, ale bez icingu. Přesto se nemůže dostat Jihlava na kotouč.
   
  57:42
  Konečně se zadařilo vzít píšťalku do úst a zapískat. To bychom měli. Bude se vhazovat po levici Brože, to vše 138 sekund před koncem.
   
  57:08
  U domácí střídačky probíhá souboj o puk, stále se nepíská, ale píská se na rozhodčí. Vždyť už se tam půlminutu mydlí...
   
  56:29
  Dukla se snaží dostat z pásma, ale nedaří se jí to. Pokusila se o to formou zakázaného uvolnění, což se taktéž nepovedlo. Sáhne domácí lavička k time-outu a odvolá gólmana?
   
  55:47
  Werbik působil jako odrážedlo puku, Zeman se pokusil prostrčit kotouč mezi nohama, ale nepovedlo se. Zlín je tak zase před Brožem, který si dnes nemůže rozhodně na práci stěžovat.
   
  55:04
  I Brož zasáhl dobře! Pokus o křižnou rozehrávku napříč pásmem vyústil v osamoceného Okála s pukem před domácím brankářem, Brož ale s ledovým klidem situaci ustál!
   
  54:19
  A zasáhl výborně i napodruhé! Hrníčko nabil Skořepovi před poloprázdnou branku, proti střele Skořepy se ale Sedláček vytáhl výborným zákrokem a stadionem to zahučelo!
   
  54:11
  Nejprve to sám zkusil Čermák, neúspěšně. Pak to na sebe vzal od modré Štebih, Sedláček zasáhl.
   
  53:11
  Dostálek nedokázal prostrčit kotouč dále do útočného pásma a Jihlava musí založit útok znovu. Kotouč má v držení, ale dostat se tam nemůže.
   
  52:19
  „Čas, čas!“ To křičí Sedláček na své spoluhráče a dává jim tím znamení, ať nepospíchají. Hosté se pak následně dostali na dostřel Brože, ani jedna střela ale neprošla za jeho záda. Podaří se ještě Dukle snížit, potažmo srovnat?
   
  50:57
  Chlubna předvedl dobrý důraz a odvahu, když držel kotouč u mantinelu před dotírajícími hráči, ale nakonec byl zbaven jak puku, tak stability.
   
  50:19
  Domácí předvedli velký kolotoč před brankou Sedláčka, kdy na hostujícího gólmana přišlo asi šest střel během jedné minuty, hostující obrana s vypětím všech sil dokázala uhájit své hájemství před gólem.
   
  49:50
  Zemanovu střelu před bránou srazil na zem Čachotský, střela prošla těsně vedle levé tyče!

  Tomáš Kalas

  Branky a nahrávky: 3. Jiránek (Harkabus), 22. Hrníčko (Anděl, Suchánek), 27. Hrníčko (Váňa, Anděl) – 9. Werbik (Poletín, Šlahař), 15. Fořt (Ondráček, Gazda), 18. Sedláček Pavel (Fryšara), 20. Ondráček, 24. Okál (Popelka, Řezníček)


  HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – Pohl, Štindl, Suchánek, Váňa, Kajínek (A), Štebih, Mareš – Čachotský (C), Zeman, Dostálek – Hrníčko, Skořepa, Anděl – Jiránek, Osmík, Harkabus – Čermák, Hlinka, Chlubna
  trenéři: Petr Vlk, František Zeman

  PSG Berani Zlín: Sedláček (Štůrala) – Nosek, Hamrlík, Žižka, Řezníček, Gazda, Valenta, Ferenc – Sedláček, Šlahař, Kulda – Popelka, Werbik, Poletín – Okál, Karafiát, Kubiš – Fořt, Fryšara, Ondráček
  trenér: Robert Svoboda

  Rozhodčí: Polák, Kopeček – Jeletz, Mejzlík