Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Katowice – Olomouc 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Bahrajn 1:1 (kon.)
konec
Energie Cottbus
2:0 (0:0)
FK Dukla Praha
Neděle 08.07.2018, 13:30Přípravný zápas
Předzápasové kurzy: 2.77 3.27 2.26
   
  Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:11:41)
   
  Je dobojováno! Druhé přátelské utkání pražské Dukly končí porážkou, český celek nestačil na německý tým Energie Chotěbuz, kterému podlehl 0:2. Nutno však dodat, že Energie byla po většinu zápasu aktivnějším a nebezpečnějším týmem, v úvodu druhého poločasu se prosadil Mamba, definitivní pojistku pak přidal zhruba šestnáct minut před koncem Geisler.
   
  90+1
  Konec zápasu.
   
  90
  Balón končí v zámezí na polovině hřiště, pražský celek už pravděpodobně nebude ani vhazovat, víc už se nejspíše nestane.
   
  89
  Utkání se už jen z povinnosti dohrává, o vítězi je rozhodnuto, nejspíše poslední útočná akce duelu bude patřit Dukle.
   
  88
  Jedna z posledních příležitostí pro český tým. Střelecký pokus skončil vedle branky, Spahič zasahovat nemusel, bude odkopávat.
   
  86
  Několik nepřesností ve středu hřiště, k míči se dostala Dukla, která o něj brzy přišla, přesto však v tuto chvíli bude vhazovat.
   
  85
  Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka tohoto utkání, Energie má i nadále slušný náskok a svého protivníka téměř k ničemu nepouští.
   
  84
  Závěr utkání se blíží, zatím to na nějaký zvrat nevypadá, brankář Rauhut si po dlouhé době připsal úspěšný zákrok!
   
  82
  Dukle byl odpískán další faul, kterých je dnes vážně mnoho. Chotěbuz s následnou rozehrávkou nikam nepospíchá.
   
  81
  Hra se přelévá ze strany na stranu, Pražané se snaží něco vymyslet, k ohrožení branky soupeře se dostávají opravdu jen velmi těžko.
   
  80
  Jen to zahučelo! Energie rozehrávala standardní situaci, následně se dostala i do zakončení, které skončilo těsně vedle branky!
   
  79
  Žádné nebezpečí pro Rauhuta nepřišlo. Dukelští fotbalisté se musí rychle vracet, Chotěbuz teď hrozí především z rychlých brejků.
   
  78
  Rychlá akce po levé straně, pražská Dukla snižuje ve statistice rohových kopů, to bude čtvrtý roh pro český tým v dosavadním průběhu.
   
  77
  Totožná situace také na druhé straně hřiště, Energie s následnou rozehrávkou příliš nepospíchá, hýčká si totiž dvoubrankový náskok.
   
  76
  Hra se i nadále kouskuje drobnými fauly. Jeden takový byl v tuto chvíli odpískán německému celku, český tým spěchá dopředu.
   
  75
  Dukla se pokusila o rychlou odpověď po pravé straně hřiště. Pražané o míč přišli, vhazovat bude jejich soupeř.
   
  74
  Chotěbuz právě vstřelila branku!
  Energie přidává druhý přesný zásah a odskakuje do dvoubrankového náskoku, postaral se o to FELIX GEISLER!
   
  73
  Sudí vytahuje třetí žlutou kartu v dosavadním průběhu utkání, těch faulů je dnes opravdu mnoho. Podruhé trestá dukelského fotbalistu.

  Štěpán Slovák

  Branky: 53. Mamba, 74. Geisler

  Karty:   61. Gehrmann (COT) – 49. Tetour (DUK)


  Energie Cottbus: Spahič (46. Rauhut) – Startsev (57. Baude), Matuwila, Stein (57. Knechtel), Schlüter (57. Karbstein) – Zimmer (57. Graudenz), Kruse (57. Zickert), Costa (57. Gehrmann), Viteritti (57. Stanese) – Scheidhauer (57. Broschinski), Mamba (57. Geisler)
  Náhradníci: Rauhut – Knechtel, Karbstein, Grundmann, Baude, Zickert, Geisler, Gehrmann, Stanese, Graudenz, Broschinski

  FK Dukla Praha: Rada – Podaný, Ostojič, Bobál, Miloševič – Hanousek, Tetour, Breda (64. Schranz) – Bezdička (29. Douděra), Holenda (64. Koreš), Holík (62. Doumbia)
  Náhradníci: Doumbia, Koreš, Schranz, Douděra, Chlumecký a Hruška