konec
Česko
8:1 (5:1, 3:0)
Argentina
Neděle 15.07.2018, 12:40 • Pala Robaan, Roana (Itálie) • Mistrovství světa v inline hokeji žen
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne vše. Těším se u dalších online přenosů odsud z mistrovství na počtenou! Již od 18 hodin můžete sledovat snažení českých juniorů proti Švýcarsku. (14:00:41)
   
  Je dohráno. Češky si pojistily další velmi vysokou výhru. Po skalpu Itálie mají na svém kontě i skalp Argentiny. Pomyslná česká smrtka nyní čeká na Američanky, proti kterým odehrají české reprezentantky zítřejší utkání od 18 hodin.
   
  Konec zápasu.
  39:46 MRÁZOVÁ - 8:1
   
  39:46
  Česko právě vstřelilo branku!
  Krátce před koncem zápasu došlo pravděpodobně již k definitivní úpravě skóre. Z mezikruží napálila puk přímo do branky KATEŘINA MRÁZOVÁ. Asistence: Sára Čajanová.
   
  38:43
  Argentinky se ještě, trochu troufale, snaží zmírnit vysoký gólový rozdíl. I tentokrát ale narážejí na organizovanou českou obranu, která si bere puky pro sebe.
   
  37:47
  Macarena Aragonesová přišla velmi rychle o puk. Ten se dostal do spárů Kateřiny Flachsové, od které byla zahájena další rozehrávka českého týmu.
   
  37:00
  České hokejistky pomalu rozehrávají od své branky. Po přesunu se útočnou polovinou probíjela Martina Vonková.
  35:48 MRÁZOVÁ - 7:1
   
  35:48
  Česko právě vstřelilo branku!
  Dlouhá kombinace mezi Michaelou Jančovou a KATEŘINOU MRÁZOVOU našla své gólové zakončení. Prudká střela Mrázové z úrovně modré čáry prolétla přímo za záda zmatené Escuderové. Asistence: Michaela Jančová
   
  34:28
  Adéla Jůzková vybojovala po vhazování kotouč pro svůj tým. Přestože o něj musela svádět i další souboje, podařilo se Češkám uhájit okupovaný prostor před brankou Escuderové.
   
  33:50
  I po vyrovnání početních sil pokračuje český tlak na argentinskou branku. Obrana Jihoameričanek se sice snaží, jakémukoliv českému průniku ale nijak nedokáže zabránit.
   
  32:58
  Argentina v plném počtu.
   
  31:46
  Přihrávku Vanišové zprava se pokusila nasměrovat do branky Kristýna Kaltounková. Její střela se ale pouze odrazila o tyčku. I tak Češky nadále pokračují v útočném snažení.
   
  30:58
  Vyloučení v týmu Argentina (Escuderová – 2 min, sekání). Trest odpyká Berenzová.
   
  30:43
  Tak dlouho otálela Maria Reinová se střelou na branku, až ji Tereza Vanišová obrala o kotouč. Češky se poté znovu dostaly do útočného pásma.
   
  30:01
  Argentina v plném počtu.
   
  29:13
  Podél pravého mantinelu spolu dlouho kombinovaly Vanišová s Vonkovou, načež vyslaly puk dopředu na Kaltounkovou. Ta se snažila na několikrát procedit branku Escuderové, ovšem bez šance.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 7. Mlýnková, 8. Mlýnková (Mrázová), 10. Mlýnková (Mrázová), 14. Vanišová, 17. Čajanová, 27. Kovářová (Vonková), 36. Mrázová (Jančová), 40. Mrázová (Čajanová) – 2. Reinaová


  Česko: Plucnarová (Škodová) – Jančová, Mrázová, Mlýnková, Čajanová – Kovářová, Vonková, Vanišová, Kaltounková – Němcová, Flachsová, Pipková, Jůzková.
  Argentina: Escuderová, Contiová – Menesesová, Castagnarová, Reinaová, Sotová – Berenzová, Marinová, Villagraová, Aragonesová, Bendinelliová.