konec
Kanada
3:5 (0:3, 3:2)
Česko
Sobota 21.07.2018, 09:30 • Stadio Hodegart, Asiago (Itálie) • Mistrovství světa v inline hokeji juniorů • O 5. - 6. místo
Partner:
   
  Druhý poločas přinesl pořádné drama, když se Kanada dvakrát dokázala dotáhnout na rozdíl jediné branky. V závěru odvolala gólmana a snažila se o vyrovnání, na které nakonec nedosáhla. Naopak se puku zmocnil Filip Novák, jenž dovršeným hattrickem potvrdil, že čeští junioři obsadí na Mistrovství světa v Asiagu pátou příčku. (10:57:59)
   
  Konec zápasu.
   
  39:54
  Česko právě vstřelilo branku!
  Je hotovo! Češi obrali Kanadu o kotouč a ve dvou mířili na prázdnou bránu. FILIP NOVÁK na půlce zamířil přesně a svým třetím gólem v utkání pojišťuje vedení svého celku! Bez asistence.
   
  39:31
  Kanaďané znovu napálili puk z dálky. Martin Altrichter si našel výhled a připsal si další důležitý zákrok.
   
  39:07
  Matteo Pecchia znovu napřáhl na půlce hřiště, jeho rána byla možná tečována, Martin Altrichter ale vyrazil puk betony.
   
  38:43
  Češi narušili kombinaci Kanady a poslali puk až za jejich svatyni.
   
  38:22
  Obrana českého týmu je zatím pozorná a Martin Altreichter ještě nemusel zasahovat.
   
  37:48
  Teď už ale brankář Kanady míří na střídačku a mužstvo červené hraje s pěti hráči v poli!
   
  37:32
  Kanada si bere oddechový čas. Brankář Lane Hartwell zatím zůstává ve svém brankovišti.
   
  37:32
  Kanada je v tlaku. Matteo Pecchia napřáhl na půlce hřiště, Martin Altrichter jeho pokus ale dobře viděl a v klidu jej ze vzduchu shrábl do lapačky.
   
  36:48
  Carter Buehlow už byl na pravé straně ve velkém střeleckém úhlu, přesto vystřelil a Martin Altrichter měl plné ruce práce.
   
  36:13
  Kanaďan je teď plné hřiště, Drew Gerth měl namířeno od mantinelu před českou svatyni, tam ho ale obránci v modrém nepustili.
   
  34:41
  Kanada právě vstřelila branku!
  Češi se ovšem z dvoubrankového vedení neradovali dlouho, mužstvo v červeném přispěchalo s ráznou odpovědí. Matteo Pecchia zopakoval úspěšnou spolupráci s DYLANEM ABBAMONTEM a rozdíl mezi oběma celky je tak nejtěsnější, jaký může být! Asistence: Matteo Pecchia.
   
  34:13
  Česko právě vstřelilo branku!
  Přesně tohle Češi teď potřebovali. FILIP NOVÁK se ujal kotouče a z pravé strany si sjel blíže k ose hřiště. Následně vyslal prudkou ránu, která se od tyče odrazila za záda Lanea Hartwella! Asistence: Jan Kvapil.
   
  33:43
  Jordan Rebagliati z levé strany neuspěl a do rychlého protiútoku zamířili Češi. Po ráně Jana Kvapila se puk povaloval v brankovišti, do sítě se ovšem nedostal.
   
  31:48
  Kanada právě vstřelila branku!
  A je zaděláno na pořádné drama! Matteo Pecchia z pravé strany poslal puk před bránu, kde číhal DYLAN ABBAMONT, který zblízka překonal Martina Altrichtera a přiblížil Kanadu na rozdíl jediné branky! Asistence: Matteo Pecchia.
   
  31:24
  Michal Hotěk ve vlastním pásmu přišel o kotouč, čehož využil Dylan Abbamont, jeho rána z mezikruží ale letěla vysoko.

  Milan Sochor

  Branky a nahrávky: 23. Gerth (Buehlow), 32. Abbamont (Pecchia), 35. Abbamont (Pecchia) – 9. Novák (Jindra), 11. Göndör (Hotěk), 19. Šmíd (Vranec), 35. Novák (Kvapil), 40. Novák


  Kanada: Hartwell (Quish) – Magee, Gombas, Wolfe, Pratt, Foster, Hardy, Rebagliati, Visser, Abbamont, Gerth, Pecchia, Tilley, Peralta (C), Buehlow
  Česko: Huf (21. Altrichter) – Kvapil (C), Jindra, Turek, Novák – Vranec, Marek, Göndör, Hotěk – Šmíd, Svoboda, Šmahel, Poul.