Motor ČB – Slavia 5:0 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 2:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 3:2 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 6:7 (po pr.) | Kladno – Vsetín 5:2 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:3 (kon.)
konec
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 12.09.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance Liga • 3. kolo
Předzápasové kurzy: 2.0 4.2 2.9
Partner:
   
  A máme za sebou i třetí třetinu. V té jsme mohli vidět opět jeden rychlý gól na straně Třebíče, kdy do vedení poslal svůj tým v čase 40:45 Lukáš Nedvídek, a to na 2:1. Hosté se pokoušeli po tomto gólu o srovnání stavu, ale domácí obrana je nenechala ve většině případů projít dále jak přes střední pásmo. Jednu z pěkných šancí měli hosté v čase 56:10, kdy se dostali do samostatného nájezdu, který musel likvidovat Vejmelka svou lapačkou. Ke konci třetiny se pokoušeli hosté hrát v šesti mužích na ledě, ale bez úspěchu. Třebíč si tak dnes odnáší tři body a vítězství k tomu. To bude pro dnešní onlajn přenos vše. Já Vám děkuji za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:56:27)
   
  Konec zápasu.
   
  59:14
  Vhazování si berou na své hole před Vejmelkou hosté a kombinují na modré čáře, kde je Marcel s Buchtelou, ti se ale nepohodli jsou vyhnáni z útočného pásma.
   
  59:13
  Oddechový čas pro hosty.
   
  58:55
  Hosté se nedokázali dostat přes střední pásmo, daří se jim to až nyní a to ve chvíli, kdy se pokouší o hru v šesti. Tomáš Král opouští svou bránu
   
  57:45
  Vhazování před Králem si berou hosté, kteří ihned zakládají útok prostřednictvím Kusého, ale jsou po chvíli vyhnáni obranou do středního pásma.
   
  57:10
  Vodný se dostává za bránu hostů, odkud se puk dostává k Nedvídkovi, ten ho předává zpět na Vodného, který je v souboji se dvěma protihráči. Ti jsou úspěšnější a vyráží do středního pásma.
   
  57:05
  Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se před Tomášem Králem.
   
  56:10
  Do rychlého samostatného nájezdu se nyní dostal Stadion. jeden z hráčů se ocitl sám před Vejmelkou, na kterého poslal tvrdou střelu do oblasti brankářovy lapačky, kterou zachránil stav utkání před vyrovnáním. Nyní mohou domácí svému brankáři děkovat.
   
  55:20
  Na modré čáře nyní o kotouč soupeří čtyři hráči, dva z každého týmu, kdy jsou hosté úspěšnější, ale po přechodu útočného pásma se musí vrátit zpět a čelit rychlému protiútoku domácích.
   
  54:49
  Vhazování si berou hosté, po nahození na bránu si ale puk přebírá Kratochvíl, který ho vyváží do středního pásma.
   
  54:35
  Marcel pálí na Vejmelku, od kterého se následně kotouč odráží za jeho bránu, kde ve hře pokračují stále hosté.
   
  53:27
  Václav Čejka nahazuje kotouč do středního pásma, kde ho přebírají hosté a Válek se snaží založit útok se svými spoluhráči.
   
  52:47
  Kusko se snaží vybojovat kotouč v pravém rohu kluziště v útočném pásmu, to se mu ale nedaří a ve hře pokračují hosté.
   
  52:16
  Hosté v plném počtu.
   
  52:09
  Vhazování před Vejmelkou si berou domácí, Malec se snaží dostat kotouč z hole jednoho z hostí, to se mu ale nedaří a musí zpět do středního pásma.
   
  51:59
  Vhazování před Králem si berou domácí, po nepovedené rozehrávce na modré čáře se ale ke kotouči dostávají hráči Stadionu a míří před Vejmelku, ten je ale připraven.
   
  51:15
  Mikyska se pokouší o střelu, nakonec předává kotouč Nedvídkovi, ten předává zpět na Mikysku, ale po krátké kombinaci před Tomášem Králem se puk dostává do středního pásma.
   
  50:56
  Bilčík kombinuje s Raškou, Bilčík nakonec střílí od modré čáry, jeho pokus je ale vyhnán vysoko do ochranné sítě.

  Jan Míšek

  Branky a nahrávky: 1. P. Kratochvíl (Kusko), 41. Nedvídek (Süss) – 21. M. Kadlec (J. Kloz, Pavlas)


  SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Jekel) – Čermák, Bilčík, Nedbal, Vl. Brož, D. Mikyska, Čejka, Kowalczyk – Střondala, Raška, Kusko – P. Kratochvíl, Nedvídek, Vodný – Čejka, Tadeáš Král, Malec – M. Novák, Süss, Paták.
  HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, Gaspar, Smetana, Buchtela, Jebavý, D. Málek – M. Kadlec, J. Kloz, Korkiakoski – Kusý, Válek, Voženílek – Jirásek, Flynn, J. Dvořák – Machač, Pochobradský, M. Havelka.

  Rozhodčí: Barek, Veselý – Kreuzer, Polonyi.

  Diváci: 923