Vsetín – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 6:3 (kon.)
Motor ČB – Kladno 3:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Přerov – Havířov 6:3 (kon.)
Prostějov – Kadaň 9:2 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
AZ RESIDOMO Havířov
Středa 26.09.2018, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance Liga • 8. kolo
Předzápasové kurzy: 1.9 4.3 3.1
Partner:
   
  Ve třetí třetině se nakonec Havířov ke srovnání nedostal a jediné dvě branky zapsali pouze domácí Zubři a to pokaždé z hokejky Marka Sikory, jenž se prosadil v 56. minutě a poté 17 vteřin před sirénou. Přerov tak po bitvě s Azetem bere všechny body do tabulky, v níž se vrací zpátky na druhé místo! Ode mě je to pro dnešek z MEO Arény vše, přeji hezký zbytek středečního večera a u dalšího onlajn přenosu se budu těšit napočtenou! (20:26:40)
   
  Konec zápasu.
  59:43 Marek SIKORA - 6:3
   
  59:43
  Přerov právě vstřelil branku!
  Je definitivně rozhodnuto! Situaci dva na jednoho spolu šikovně sehráli Michal Popelka s MARKEM SIKOROU, který zakončoval po křižné přihrávce nápřahem z první. Bláha se nestihl přesunout.
  Asistence: Michal Popelka, Roman Pšurný.
   
  59:00
  Začala poslední minuta třetí třetiny.
   
  58:42
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Robert Černý – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., nedovolené bránění).
  Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Lukáš Bednář – trest ve hře, úder hlavou). Trest odpyká Jan Bambula.
   
  58:33
  Azetu už příliš mnoho času do konce třetiny nezbývá.
   
  57:43
  Hejcman obelstil protihráče mezi nohami a poté se snažil mířit na stejné místo i Bláhovi. Ten ale betony stihl slepit k sobě.
   
  57:20
  Přečíslení dvou Zubrů na jednoho Havířovského končí ofsajdem.
   
  56:30
  Pšurný se chopil nepovedeného nahození hostů v mezikruží a po vyhození kotouče na opačný konec kluziště posílá na led čerstvou čtveřici sil.
   
  55:58
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Navrátil – 2 min., vysoká hůl).
  55:31 Marek SIKORA - 5:3
   
  55:31
  Přerov právě vstřelil branku!
  Čtyři a půl minuty před koncem Přerov navyšuje vedení o druhý gól! Novotný měl na zádech dotírajícího protihráče a nezbývalo mu nic jiného, než vyslat do útoku MARKA SIKORU, který po překročení útočné modré čáry středem hřiště udělal několik kroků a prostřelil Bláhu!
  Asistence: Martin Novotný, Mikuláš Zbořil.
   
  54:30
  Doležal byl před Bláhou zcela sám, ale nepodařilo se mu kotouč posadit na hokejku tak, aby mohl pohodlně zakončovat! Z nadějné příležitosti pro Zubry tak nic nevzešlo.
   
  54:03
  Přerovská přesilovka už je kratší o minutu.
   
  53:23
  Pala se pokoušel využít skrumáže před Bláhou tahem od modré, brankář Havířova si ale našel místo, odkud dobře viděl a schoval puk ve své výstroji.
   
  53:03
  Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Tomáš Houdek – 2 min., hákování).
   
  52:33
  Zakázané uvolnění Slezanů.
   
  51:46
  Radek Veselý se teď těsně před vhazováním ve středním pásmu dověděl o vadě na své hokejce, po upozornění čárového rozhodčího připraveného na vhazování popíchnutím do zadních partií si šel hůl vyměnit za novou. Vcelku nevídaná situace.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 13. Navrátil (Hejcman, Goiš), 17. Popelka, 26. Pala (T. Sýkora, Rachůnek), 32. Navrátil (Zbořil), 56. Sikora (M. Novotný, Zbořil), 60. Sikora (Popelka, Pšurný) – 5. L. Bednář (R. Veselý, Haas), 8. Haas (R. Veselý, Rehuš), 29. Rehuš (F. Seman, Maruna)


  HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Pala (A), M. Pohl, M. Novotný (A), Zbořil, R. Černý, Padrnos, Malina – Rachůnek, T. Sýkora (C), T. Doležal – Popelka, Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Š. Kratochvíl, Moučka, Mašín.
  AZ RESIDOMO Havířov: Lukáš (32. Bláha) – Chroboček, Matai, Houdek, Luža, Rutar, Mrowiec, Ševěček – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Bambula – Macuh, Cihlář, Pawliczek.

  Rozhodčí: Veselý, Cabák – Lukš, Gančarčík

  Diváci: 1910