Motor ČB – Jihlava 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Kladno 5:2 (kon.) | Kadaň – Vsetín 1:2 (2:3 po s.n.) | Prostějov – Benátky n/J 5:1 (kon.)
Přerov – Slavia 5:0 (kon.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 22.10.2018, 17:30 • Budvar aréna • Chance Liga • 17. kolo
Předzápasové kurzy: 1.8 4.3 3.6
Partner:
   
  Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:17:04)
   
  Je to tak! Motor nakonec vyhrál dnešní utkání, čímž přerušil sérii desíti výher Jihlavy v řadě ve vzájemných zápasech. České Budějovice byly dvě třetiny lepším týmem. Ve třetí třetině se čekal nápor Jihlavy, jenže ten nepřišel. Naopak jedinou branku v poslední třetině vstřelil domácí tým, když se prosadil Jiří Šimánek střelou do prázdné brány.
   
  Konec zápasu.
   
  59:30
  Martin Heřman chtěl poslat puk za branku spoluhráče, jenže tam byl jihlavský hráč. Ten ovšem o puk přišel ještě v útočné třetině.
   
  59:00
  Minuta do konce zápasu!
   
  58:50
  Jakub Babka se hnal za kotoučem do útočné třetiny, ale hostující hráč si s ním poradil. Na domácím stadioně panuje dnes skvělá atmosféra.
  58:20 Jiří ŠIMÁNEK - 4:1
   
  58:20
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  V Budvar aréně je nejspíše rozhodnuto a Motor ukončí nelichotivou bilanci deseti porážek v řadě si Jihlavou. JIŘÍ ŠIMÁNEK získal kotouč, zasekl si ho, čímž vyšachoval svého soupeře a poslal ho do odkryté brány. Bez asistence.
   
  57:54
  Velká šance Lukáše Endála, ten získal v těžké pozici puk a zkoušel zakončit z poloviny hřiště. Poslední hráč hostí mu v brance zamezil.
   
  57:40
  Jihlava to zkouší v šesti!
   
  57:40
  Vlastimil Dostálek znovu v akci! Ten sice nebyl v průběhu zápasu vůbec vidět, ale teď měl dvě dobré šance. Tentokrát ho vychytal Petr Kváča.
   
  57:14
  Tak teď nechybělo moc a mohlo to být jen o gól! Dostálek šikovně tečoval puk, jenže ten se odrazil od horní tyčky ven z brány!
   
  56:26
  Martin Beránek byl dobře postavený před brankou soupeře. Tam také přišel kotouč, jenže ten se mladému útočníkovi zamotal mezi brusle.
   
  55:53
  Jihlavě čas neúprosně ubíhá a nemůže se dostat do tlaku! Naopak Milan Dančišin byl v dobré šanci, jenže Brož předvedl zákrok vyrážečkou!
   
  55:17
  Martin Novák získal kotouč v obranném pásmu a projel až do útočného. Zde se nakonec ani nedostal ke střele, navíc byl čistě sražen na zem.
   
  54:37
  České Budějovice zkoušely puk nahodit do útočného, avšak ten byl sražen do ochranné sítě. Vhazování na obranné modré Jihlavy.
   
  54:14
  Roman Přikryl si najížděl s kotoučem ke střele, ale hostující obrana se zachovala dobře a nepustil českobudějovickou desítku až ke střele.
   
  53:28
  Domácí mohli vést o tři branky! Heřman se svým spoluhráčem jel do přečíslení a právě Heřman dostal přihrávku, kterou stihl tečovat. Brož ovšem nechal betony na ledě.
   
  53:00
  Karel Plášil neměl moc času na vyhození puku, ale stejně se to dalo vyřešit lépe, než ho jen poslat na modrou, kde ho sebrali hostující hráči.

  Denisa Józsová


  Hledáme zpravodaje pro A-tým i mládež HC Dukla Jihlava. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 24. Plášil (R. Přikryl, Z. Doležal), 26. M. Novák (Plášil, Gilbert), 37. Dančišin (Pýcha, Babka), 59. Šimánek – 8. Anděl


  ČEZ Motor České Budějovice: Kváča (Strmeň) – Kachyňa, Fillman, Pýcha, Plášil, Vydarený, Pavlin – M. Novák, Gilbert, Endál – Beránek, Dančišin, Babka – Heřman, Šimánek, Z. Doležal – Doktor, R. Přikryl, P. Novák – Čermák.
  HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – Kajínek, D. Váňa, J. Pohl, L. Doudera, Štebih, Mareš, Štindl – D. Tůma, Werbik, Dostálek – Anděl, Skořepa, Hrníčko – Harkabus, M. Hlinka, Jiránek – Vála, T. Havránek, Půža.

  Rozhodčí: Čech, Souček – Kreuzer, Polonyi

  Diváci: 6387