Ústí n/L – Benátky n/J 5:2 (kon.)
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
5:2 (0:1, 4:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pátek 02.11.2018, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga • 21. kolo
Předzápasové kurzy: 2.35 4.2 2.35
Partner:
   
  S konstatováním, že Slovan dnes ukončil sérii proher, vám děkuji za pozornost, přeji pohodový víkend a někdy zase u onlajn přenosů z ústeckého zimáku. (19:14:29)
   
  Aleš Stezka si ještě užívá zaslouženou děkovačku se svými fanoušky a něco mi říká, že dnes bude noc v Ústí nad Labem dlouhá.
   
  Máme tu konec a až venku na parkovišti byl slyšet ten kámen, který spadl ze srdcí domácích hráčů a příznivců. Snad ještě po té nekonečné sérii nezapomněli, jak se slaví po vyhraném zápase. Hostující hráči vynechávají sektor svých fanoušků, kteří tu nejsou a míří rovnou frustrovaně do kabin. Od obratu v zápase to z jejich strany nebylo ideální a dohrávali zápas mnohdy zbytečně zákeřně. Na výhře se dnes nejvíce podílel Daniel Vrdlovec (2+1) a také skvělý Aleš Stezka v bráně, který byl dnes jistotou.
   
  Konec zápasu.
   
  59:49
  Ještě mela před domácí brankou, vylučovat se však už nebude a zápas se snad dohraje v klidu.
   
  59:20
  Aleš Stezka máchl lapačkou a poslal Josefa Mikysku s výrazem zmaru vystřídat.
   
  59:00
  Slovan se osvobozuje, zatímco se rozeběhla poslední minuta zápasu.
   
  58:32
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Matěj Hes – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
   
  58:32
  Domácí tým ještě půjde do oslabení, ale o vítězi zápasu je zřejmě rozhodnuto a neskutečně dlouhá série proher je pro Slovan u konce!
   
  57:22
  Být v Severním Irsku, tak už by se nejspíše zpívalo: Aleš Stezka is on fire, nanananananananananana. Skvělé výkony domácího strážce branky.
   
  56:49
  Posledních pár minut tu máme one man show v podání Aleše Stezky, který opět předvedl skvělý zákrok lapačkou.
   
  55:19
  Domácí v plném počtu.
   
  54:59
  Aleš Stezka si užil svou chvíli slávy, když vytáhly pohledný semafor.
   
  Dnešnímu utkání přihlíží 603 diváků.
   
  53:51
  Hosté v plném počtu.
   
  53:19
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Tůma – 2 min., hákování).
  52:19 Martin JANDUS - 5:2
   
  52:19
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Máme tu bůra! Na konci přesilovkové kombinace stál MARTIN JANDUS, který nekompromisní ranou pod horní tyč nedal brankáři hostů šanci. Asistence: Daniel Vrdlovec, Lukáš Volf.
   
  51:51
  Hra Benátek začíná být hodně na hraně pravidel, snad se nedočkáme žádného většího konfliktu.

  Jan Melicher

  Branky a nahrávky: 22. Davídek (Tůma, Krliš), 23. Vrdlovec (Severa, M. Jandus), 36. Vrdlovec (L. Volf, Tůma), 37. Krliš (Tůma, Davídek), 53. M. Jandus (Vrdlovec, L. Volf) – 12. Burda (Průžek), 30. Průžek


  HC Slovan Ústí nad Labem: Stezka (J. Dlouhý) – Hes, M. Jandus, Jeřábek, Weinhold, Mert, M. Zdvořáček – Vrdlovec, Severa, L. Volf – Krliš, Davídek, Tůma – Chrpa, T. Jandus, Planý – Gottfried, Čermák.
  HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hosnedl) – Kunst, Jan Bednář, Husa, Žůrek, Aubrecht, Maier, Uřídil – D. Špaček, Šír, Jeník – Bittner, J. Mikyska, Psota – Průžek, Chrtek, Rychlovský – Braid, Burda, Wiencek.

  Rozhodčí: Souček, Vokřál – Štofa, Votrubec