Třebíč – Jihlava 0:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:4 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 2:1 (po pr.)
Ústí n/L – Slavia 2:4 (kon.) | Havířov – Přerov 2:1 (po pr.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kont.)
Kadaň – Prostějov 2:6 (kon.)
po prodl.
HC Stadion Litoměřice
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 14.11.2018, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 23. kolo
Předzápasové kurzy: 1.4 5.8 5.14
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne z Kalich Areny vše. Přeji hezký zbytek večera. (20:22:15)
   
  Je dobojováno! Oba týmy se praly až do úplného závěru, v němž byli šťastnější domácí, kterým se povedlo využít početní výhodu a získat dva body.
   
  Konec zápasu.
  61:37 Marcus KORKIAKOSKI - 2:1
   
  61:37
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  A přesilovku také díky tomu využívají! MARKUS KORKIAKOSKI naznačil střelu z hranice kruhu, kterou posléze i proměnil. Asistence: Jan Kloz
   
  60:58
  Litoměřičtí se snaží probít zpoza branky. Po delší době se jim podařilo rozestavět se do přesilovkového čtverce, z něhož hledají volný prostor.
   
  60:24
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Josef Mikyska – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Štěpán Čech.
   
  60:24
  Oddechový čas pro domácí.
   
  60:10
  První buly prodloužení vyhráli domácí hokejisté, kterým se povedlo přesunout se i díky ponechané výhodě do útočného pásma.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Oboustranně velmi aktivní třetí třetina nenašla své gólové vyústění. O vítězi tak rozhodne prodloužení, případně nájezdy.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:16
  V posledních chvílích se Litoměřice přesunuly do útočného pásma. Benátecká obrana je ale drží příliš daleko od branky.
   
  57:50
  Benátky se drží s kotoučem na holi a snaží se probít do útočného pásma. Díky tomu se rozhořel tvrdý souboj ve středním pásmu u mantinelu, který ukončili až sudí přerušením hry.
   
  57:33
  A hra posléze pokračuje ve střídavě přerývaném tempu ze strany na stranu.
   
  56:09
  Zcela sám na Tomáše Krále vyjel Daniel Špaček! Nikým nehlídán také z mezikruží poslal puk na litoměřického gólmana. Proti technické střele se musel Král hodně zapotit, nakonec ji ale dokázal zachytit.
   
  55:16
  Několika přímými akcemi se pokoušejí domácí o znovuzískání vedení. Benátecká obrana ale obětavě blokuje svůj vymezený prostor.
   
  54:20
  Benáteckým se povedlo roztáhnout hru a posléze se přesunout před Tomáše Krále. Ovšem i oni nedokáží vyzrát na soupeřovu obranu, čímž se hra opět přesouvá k Žajdlíkovi.
   
  52:59
  Ve hře čtyři na čtyři pokračují Litoměřice v útočné aktivitě. Opět ale naráží na Matěje Žajdlíka, který se zdá, že dnes nepropustí více šancí domácích za svá záda.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 13. J. Kloz (Jebavý), 62. Korkiakoski (J. Kloz) – 23. A. Dlouhý (Wiencek)


  HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, Buchtela, Gaspar, Jebavý, Kvasnička, Dluhoš – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, Przybyla, Pour – Šik, M. Havelka, J. Dvořák – Machač, Jirásek.
  HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hosnedl) – Kunst, Niko, Maier, T. Hanousek, Husa, Žůrek, Uřídil – A. Dlouhý, J. Mikyska, Psota – D. Špaček, Najman, Šír – Rychlovský, Bittner, Průžek – Žemba, Čech, Wiencek.

  Rozhodčí: Obadal, Pilný – Maštalíř, Pechánek