Třebíč – Jihlava 0:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:4 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 2:1 (po pr.)
Ústí n/L – Slavia 2:4 (kon.) | Havířov – Přerov 2:1 (po pr.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kont.)
Kadaň – Prostějov 2:6 (kon.)
konec
SK Horácká Slavia Třebíč
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 14.11.2018, 17:30 • KHNP Aréna, Třebíč • Chance Liga • 23. kolo
Předzápasové kurzy: 2.55 4.0 2.3
Partner:
   
  Dámy a pánové, za námi je souboj o Vysočinu a pomyslný klíč od kraje drží stále Dukla. Utkání jako takové bylo opravdu vyrovnané, bojovné, moc hokejové krásy nám nenabídlo. Ta byla dnes o něco lepším týmem, Třebíči se však nedá vyčíst v zápase nic. Ukázala bojovnost a nasazení, skvěle chytajícího Brože v brance Jihlavy ale nepřekonala. S překonáním gólmana byl problém i u hostující strany, té se ale povedlo jednou, v čase 26:36 se prosadil po chybě Vodného Tomáš Havránek. Dnes budou mít tak veselou cestu domů hostující příznivci, kterých přijelo do Třebíče nemalé množství a pomohli k atmosféře. Z mé strany je to dnes opravdu vše, nemám vám již více co předat. Mějte se fajn, přeji vám krásný zbytek týdne a v sobotu se budu těšit z Jihlavy na státní svátek napočtenou! (19:46:37)
   
  Konec zápasu.
   
  59:54
  Třebíč měla ještě v závěru nápor, Brože ale nepřekonala. Je konec!
   
  59:31
  Jiránek z nouze vysokým obloukem vyhodil a celá pětka jede střídat.
   
  59:18
  Jiránek protečoval až za branku Třebíče a je z toho icing.
   
  59:12
  To nejlepší, co Třebíč v týmu má, jde teď na led. Mimo Dostála, tedy.
   
  59:10
  Brož raději nahození Rašky podržel a bude se vhazovat v pásmu Dukly. Naprosto logicky přichází oddechový čas HST a zřejmě i hra bez gólmana!
   
  58:38
  Domácí v útočném pásmu, měli zajímavý náznak 3 na 2, Werbik vyhazuje a dá se očekávat hra bez gólmana.
   
  58:05
  Čejka se dostal od mantinelu ke střele, ale netrefil branku, pouze plexi, po kterém se to svezlo.
   
  57:21
  Třebíč hraje v oslabení velice aktivně. Ono ani nic jiného nezbývá, v poměru času a skóre. Jihlava nespěchá a drží kotouč za svoji brankou.
   
  56:43
  Každopádně Jihlava je ke třem bodům zase o něco blíže. Tentokrát vyděsil Dostála lehkou střelou Jiránek. Pro Třebíč ale vše dobře dopadlo.
   
  56:27
  Sporné vyloučení. Zeman dostal od Pohla dlouhý pas na útočnou modrou, udělal dvě otočky jako hráč v NHL 09 a pak šel na zem. Bartejs je vyloučen za podrážení, ač možná Zemana ani k zemi neposlal.
   
  55:38
  Skořepa využil zmatení nepřítele a poslal napříč pásmem Havránkovi, tomu však při zpracování puk odskočil a Třebíč otáčí hru, jmenovitě Raška.
   
  55:13
  Jihlava však toto „kompenzuje“ zakázaným uvolněním.
   
  55:07
  Klasická klička na modré čáře a pro Třebíč se tak jedná o ofsajdové postavení.
   
  54:46
  Szathmáry se včas vrátil s Andělem, kterému předložil Pekr do jízdy. Anděl nicméně pokračoval na kotouči i nadále a vyšla z toho přihrávka před branku na Štindla, jeho pokus z první byl sice tvrdý, ale do středu brány.
   
  54:10
  Süssovu střelu prodloužil za sebe holí Brož a Dukla tak může založit útok.
   
  54:00
  Šest minut do konce, ty se rozehrají až po komerční přestávce.
   
  53:18
  Raška je obtěžován Hlinkou, pravdou je, že Raška je dnes v zápase velice aktivní. Ale o kotouč nyní přišel, nabito dostal na levý kruh Harkabus, ale Dostál opět kryje.

  Tomáš Kalas

  Branky a nahrávky: 27. T. Havránek (Skořepa)


  SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Bilčík, Szathmáry, L. Vágner, Vl. Brož, Bartejs, D. Mikyska, V. Čejka – Vodný, Raška, Střondala – Kusko, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Süss, Škvrně, M. Novák.
  HC Dukla Jihlava: Brož (Chaloupek) – Kajínek, D. Váňa, J. Pohl, Štebih, Štindl, Mareš, Vála – D. Tůma, Werbik, T. Havránek – Anděl, Skořepa, Pekr – Jiránek, Zeman, Dostálek – Harkabus, M. Hlinka, Osmík.

  Rozhodčí: Doležal, Kostourek – Votrubec, Ševic

  Diváci: 3 574