Třebíč – Kadaň 4:3 (kon.) | Vsetín – Slavia 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Jihlava 1:2 (po pr.)
Ústí n/L – Kladno 2:3 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 3:5 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 2:1 (2:1 po s.n.)
konec
HC Stadion Litoměřice
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 07.01.2019, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 43. kolo
Předzápasové kurzy: 2.25 4.3 2.47
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne vše. Přeji Vám hezký zbytek pondělního večera. (20:15:50)
   
  V Kalich Areně je dobojováno! Litoměřický tým zvládl své úvodní utkání v novém roce daleko lépe než soupeř z Hané. Díky tomu se navíc vyšvihli na sedmé místo tabulky. Oproti svým konkurentům ještě mají jeden zápas k dobru. Naproti tomu Prostějovu lehce utekli jeho konkurenti na vyšších tabulkových pozicích.
   
  Konec zápasu.
   
  59:37
  V závěru utkání už kališníci v poklidu vyhodili kotouč na zakázané uvolnění. Tím ale dávají Jestřábům patrně poslední šanci na úpravu výsledku.
   
  58:59
  Domácí v plném počtu.
   
  58:40
  Jestřábi kombinují na vnější hranici útočného pásma. Litoměřický obranný přesilovkový čtverec ale nadále tvoří nedostupnou tvrz. Zbavit se jestřábího náporu se ale kališníkům nedaří.
   
  57:44
  Velký závan šance se nyní objevil před Tomášem Králem. Litoměřický gólman vůbec neměl v chaosu kotouč pod kontrolou. Ten se objevil za jeho zády, když Král po srážce s prostějovským útočníkem předvedl piruetu v pádu. Přesto se litoměřická obrana nakonec srovnala a puk záhy vyhodila mimo ohrožení.
   
  56:59
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Strejček – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Menší trest odpyká Dominik Sklenář.
  56:25 Jaroslav DVOŘÁK - 5:1
   
  56:25
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Jestřábi to zkoušeli bez Jakuba Neužila v brance a to se jim vymstilo! Z levé strany zcela jasně trefil nikým nehlídaný prostor prostějovského brankoviště JAROSLAV DVOŘÁK, který korunoval svůj dnešní povedený výkon a pojistil litoměřickou výhru. Asistence: Jan Strejček.
   
  55:40
  Domácí v plném počtu.
   
  54:57
  Janu Klozovi se povedlo vyhodit kotouč do středního pásma, čímž získal cenné vteřiny pro svůj tým. Jestřábi se ale rychle zkonsolidovali a pokračovali v tlaku.
   
  54:42
  Stadion pokračuje ve čtyřech.
   
  54:31
  Přesilovková jestřábí kombinace pokračuje i nadále. Naproti tomu ale Tomáš Král doslova v brance čaruje, čímž drží vysoký rozdíl skóre pro svůj tým.
   
  54:00
  Ovšem dvojnásobná přesilovka už Jestřábům vzhledem k útočným příležitostem vychází. Litoměřická obrana se tak musí velmi snažit, aby udržela kotouč před brankovou čárou. Je v tom ale zatím velmi úspěšná.
   
  53:40
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Peter Jánský.
   
  53:09
  Tato přesilovka Jestřábům příliš nevychází. Litoměřickým hráčům se daří rychlými výhozy kotouče přenášet hru na opačný konec ledové plochy, z čehož se nemohou hosté vzpamatovat.
   
  52:42
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Josef Jícha – 2 min., hákování).
   
  52:42
  Oddechový čas pro hosty.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 2. Helt (M. Havelka), 12. M. Kadlec (J. Kloz, Pavlas), 29. Helt, 46. Marcel (Jícha, J. Dvořák), 57. J. Dvořák (Strejček) – 36. Nouza (Krejčí)


  HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, T. Kvapil, Strejček, Jebavý, A. Rulík, Dluhoš – Šik, J. Kloz, M. Kadlec – Jícha, Korkiakoski, Jánský – Helt, M. Havelka, J. Dvořák – Sklenář, Jirásek, Eret.
  LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Žovinec, J. Zdráhal, Čáp, D. Kolář, Bažant, Mikliš, Krejčí – Starý, Račuk, Nouza – Prokeš, Venkrbec, Karpov – L. Luňák, V. Meidl, Dvořáček – Matýs, Fajkus, Krejčiřík.

  Rozhodčí: Grech, Kopeček – Kokrment, Horažďovský