Motor ČB – Jihlava 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:5 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 2:4 (kon.)
Kladno – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Kadaň – Vsetín 1:5 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Přerov – Slavia 3:2 (po pr.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
4:2 (0:1, 0:1, 4:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 16.01.2019, 17:30 • Budvar aréna • Chance Liga • 47. kolo
Předzápasové kurzy: 2.25 4.2 2.6
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:55:42)
   
  Statistiky po celém utkání:

  Střely na branku: 38 – 22
  Střely mimo: 14 – 3
  Zblokované střely: 13 – 9
  Vhazování: 30 – 26
  Přesilové hry: 1/6 – 0/3
   
  Je konec! Motor dneska předvedl něco neskutečného, jelikož otočil stav dnešního utkání z 0:2 na 4:2 během posledních devíti minut. Budvar aréna bouří a těší se na děkovačku. Budějovice navíc otočily stav dnešního utkání během posledních devíti minut. Postupně se trefili – Lukáš Endál, Jiří Šimánek, Zdeněk Doležal a Martin Heřman.
   
  Konec zápasu.
  59:46 Martin HEŘMAN - 4:2
   
  59:46
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Je rozhodnuto! Pavel Pýcha zachytil kotouč nedaleko modré a poslal ho o mantinel. Tam byl připravený MARTIN HEŘMAN, který poslal puk do prázdné brány. Asistence: Pavel Pýcha a Roman Přikryl.
   
  59:27
  Dukla hraje v šesti!
   
  59:15
  Necelá minutka do konce hry! Motor drží kotouč v útočném pásmu, kde se o něj spíše bojuje. Každopádně nakonec je hra přerušena a vhazování na obranné modré hostí.
  58:48 Zdeněk DOLEŽAL - 3:2
   
  58:48
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Neskutečné, Motor obrací stav utkání a dostává se poprvé v utkání do vedení! ZDENĚK DOLEŽAL byl šikovně za brankou, kam dostal rychlý pas. Rovnou se vydal k tyčce, kam také stihl puk zasunout, David Honzík se tam nestihl přemístit. Budvar aréna nyní bouří. Asistence: Václav Karabáček a Cody Bradley.
   
  57:56
  Obrovský tlak v podání Českých Budějovic! Martin beránek tečoval nahození Reného Vydareného, ale jeho teč prošla jen těsně vedle.
   
  57:16
  Škoda, domácí se sami vyhnali z útočného pásma. Žiga Pavlin v těžké pozici nezachytil puk na útočné modré a raději s ním vyjel do středního pásma.
   
  56:41
  První lajna Motoru je usazena v útočném pásmu, kde se snaží zakončit. Nakonec nebezpečně pálil Žiga Pavlin, jehož ránu David Honzík vyrazil mimo.
  56:02 Jiří ŠIMÁNEK - 2:2
   
  56:02
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Jihočeši využívají přesilovku a srovnávají stav dnešního utkání, neskutečné! Zdeněk Doležal vypálil z prostoru kruhu, kdy byl puk sražen na zem. Ten poskakoval po ledě. Karabáček se sice puku dotkl, ale do branky ho dorazil JIŘÍ ŠIMÁNEK, který má z gólu obrovskou radost! Asistence: Václav Karabáček a Zdeněk Doležal.
   
  55:31
  V těžké pozici byl nyní Jiří Šimánek! Ten byl osobně bráněn a těžko se dostával k sraženému puku. Přesto zakončil, ale Honzík jeho pokus vyrazil betonem.
   
  55:21
  Následně ještě České Budějovice kombinovaly a měly tlak v útočném pásmu. Nakonec však přišla nepříliš prudká střela, s kterou neměl Honzík problém.
   
  54:57
  Martin Novák se opřel do puku, který se mu příhodně odrazil od mantinelu. Jeho slušná rána zápěstím letěla jen vedle branky.
   
  54:24
  Ne, přesilové hry se domácímu týmu v dnešním zápase opravdu nedaří. Vidíme v jeho souhře hodně nepřesností, kterého ho stojí pásmo.

  Denisa Józsová

  Branky a nahrávky: 51. Endál (Babka, Gilbert), 57. Šimánek (Karabáček, Z. Doležal), 59. Z. Doležal (Karabáček, Bradley), 60. Heřman (Pýcha, R. Přikryl) – 18. Anděl (Matějíček, Skořepa), 38. Skořepa (Pekr)


  ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň (Dvořák) – Vydarený, M. Jandus, Pýcha, Pavlin, Plášil, Fillman – M. Novák, Gilbert, Endál – Karabáček, Bradley, Z. Doležal – Beránek, Šimánek, Babka – Čermák, R. Přikryl, Heřman – Doktor.
  HC Dukla Jihlava: Honzík (Lundström) – J. Pohl, J. Holý, Mareš, Matějíček, Štindl, Půža, Černohorský – Anděl, Skořepa, Pekr – Zeman, Werbik, Čachotský – Klíma, Harkabus, Osmík – Vála, Hrníčko, Chlubna.

  Rozhodčí: Wagner, Pilný – Coubal, Bohunek

  Diváci: 6421