Motor ČB – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 8:2 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Kadaň – Třebíč 3:8 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 4:2 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:4 (1:2 po s.n.)
Slavia – Vsetín 3:5 (kon.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
5:2 (1:1, 0:0, 4:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 20.02.2019, 17:30 • Budvar aréna • Chance Liga • 58. kolo
Předzápasové kurzy: 1.57 5.0 4.1
Partner:
   
  Statistiky utkání:

  Střely na branku – 24:24
  Střely mimo – 15:5
  Zblokované střely – 18:7
  Úspěšnost vhazování – 67%:33%
  Trestné minuty – 6:6 (19:57:38)
   
  Dnešní utkání je nakonec za námi. Motor se se soupeřem dlouho rval, co to šlo, pak ale přišla třetí perioda. V ní českobudějovičtí hráči zvítězili nad soupeřem o tři branky, tudíž si nakonec vysloužili vítězství 5:2.
   
  Konec zápasu.
  59:59 Martin HEŘMAN - 5:2
   
  59:59
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor nakonec prázdnou branku přeci jen trefil! MARTIN HEŘMAN nakonec zdálky střílel znovu, tentokrát již úspěšně! Asistence: René Vydarený, Petr Kváča.
   
  59:46
  Jeden z hostujících útočníků nejprve mohl zakončovat do prázdné branky, pak se ale k puku dostal Martin Heřman, jenž zkusil zacílit do prázdné klece. Nakonec jen těsně minul.
   
  59:27
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Zdeněk Kutlák – 2 min., nedovolené bránění).
   
  59:26
  Už to vypadalo, že bude definitivně rozhodnuto! David Gilbert zakončoval z křídla do prázdné klece, Filip Haman ale předvedl parádní zákrok, díky kterému puk vytěsnil mimo brankovou konstrukci!
   
  58:43
  Hostující střídačka si vzala oddychový čas. Za malý moment se bude vhazovat po Kváčově pravici, Frýdek-Místek to navíc zkusí se šesti hráči v poli!
  58:24 Milan MIKULÍK - 4:2
   
  58:24
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Hostující celek snižuje na dvoubrankový rozdíl! Christov poslal kotouč na brankoviště, kde stál pohotový MILAN MIKULÍK, který puk dokázal uklidit. Asistence: Vít Christov.
   
  58:06
  Jakub Babka jel s kotoučem na holi za soupeřovou brankou. Hostujícího brankáře snažil zmást, když zkoušel zasunout u pravé tyče, jenže nakonec neúspěšně.
   
  57:27
  Nyní bylo k brance o něco blíže! Z levého kruhu pálil Martin Nováka. Z nápřahu ovšem trefil jen vnější tyč, od které se puk vrátil do hry. O chvíli později už si Malík připisuje přesný zákrok a puk drží ve výstroji.
   
  56:59
  Karel Plášil stál na modré čáře. Dvakrát dostal přihrávku, ovšem ani jeden z jeho pokusů se nevešel mezi tři tyče. Útočný tlak Motoru ale pokračuje.
   
  55:57
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., napadení).
   
  55:33
  Domácí tribuny si žádají pověstného bůra! A nyní k němu nebylo vůbec daleko! Jakub Babka se dostal do ideální pozice, jenže z ní trefil jen mantinel za Malíkovou brankou.
  54:57 Miloslav ČERMÁK - 4:1
   
  54:57
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Pokud bude chtít Frýdek-Místek se zápasem ještě něco udělat, bude to mít hodně těžké! Motor jde totiž do tříbrankového vedení! MILOSLAV ČERMÁK se dostal ke kotouči a následně do úniku. Před brankou si pak poradil nejlépe, jak mohl – 4:1. Bez asistence.
   
  54:03
  Václav Karabáček nabral parádní rychlost, načež dostal přihrávku na levý kruh. Dobrou obranou prací se ale prezentoval jeden z hostů, který do Karabáčkova pokusu stihl vložit hůl.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 20. Bradley (Z. Doležal, Vydarený), 46. Čermák (Heřman, R. Přikryl), 53. Endál (Karabáček), 55. Čermák, 60. Heřman (Vydarený, Kváča) – 7. Hladonik (Kofroň, Hrachovský), 59. Mikulík (Christov)


  ČEZ Motor České Budějovice: Kváča (Strmeň) – Plášil, M. Jandus, Pýcha, Kutlák, Vydarený – M. Novák, Gilbert, Karabáček – Babka, Bradley, Z. Doležal – Čermák, R. Přikryl, Heřman – P. Novák, Beránek, Endál – Dunn, Kachyňa.
  HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Husák, Haman, Krisl, Bartko, D. Stránský, Hrachovský – Kofroň, Hladonik, Martynek – Christov, Mikulík, Kaukič – Klimša, Peterek, Rudovský – Motloch, Kuťák, Flok.

  Rozhodčí: Doležal, Ondráček – Štofa, Beneš