Sparta – Litvínov 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:1 (kon.) | Chomutov – K. Vary 1:2 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 3:2 (2:0 po s.n.) | Plzeň – Třinec 1:2 (kon.)
Olomouc – Dynamo 3:2 (kon.)
po prodl.
Piráti Chomutov
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 03.03.2019, 15:30 • ROCKNET ARÉNA • Tipsport extraliga (ČR) • 50. kolo
Předzápasové kurzy: 1.9 4.3 3.5
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u Tipsport extraligy na počtěnou. (17:59:37)
   
  Utkání o důležité body je u konce a nakonec je získávají hosté! Ti se radují po zodpovědném výkonu a hlavně díky skvělému Janu Bednářovi. Obě branky hostujícího celku vstřelil Dávid Gríger, za domácí se trefil Lukáš Blaha.

  Střely na branku: 23:24
  Nejlepší hráči: Lukáš Blaha (1+0) – Jan Bednář (22 zák.)
  Diváci: 4431
   
  Konec zápasu.
  60:51 Dávid GRÍGER - 1:2
   
  60:51
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Jan Stránský zpoza branky nepřihrál přesně na hůl Bohumila Janka a hosté se dostali do přečíslení. To zakončoval z levého kruhu DÁVID GRÍGER, kterému se po ledě povedlo překonat Peterse pod betonem! Asistence: Tomáš Rachůnek a Vladimír Eminger.
   
  60:27
  Nejdříve zakončovali hosté od modré, ale střela šla vysoko a Peters hned rozehrál. Na druhé straně zavezl kotouč do útoku Sklenář a Bednář přerušuje hru.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Třetí třetina nabídla vyrovnávací trefu Lukáš Blahy. Poté se oba celky pokoušely něco vymyslet, ale ani jeden z brankářů již neinkasoval. Jde se tedy do prodloužení, kde bude rozhodovat každý bod.

  Střely na branku: 23:23
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

  Tipovat můžete do začátku prodloužení.

   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:48
  Hosté opět drželi kotouč u mantinelu a nedělo se tak vůbec nic. Dávid Gríger si nakonec najel mezi kruhy, ale jeho rána byla domácí obranou zablokována.
   
  58:53
  Tomáš Svoboda nyní vybojoval kotouč a hnal se do útočné třetiny. Před pravým kruhem pak tvrdě střílel, ale Jan Bednář jeho ránu kryje.
   
  58:30
  Karlovarští už poněkolikáté během poslední třetiny zašlapují kotouč u mantinel a drží zde drahocenné sekundy.
   
  57:15
  Energie se brání a domácí se snaží hrát a získat výhru již ve třetí třetině. Hostující beci ovšem dobře brání a nepouští domácí celek vůbec do ničeho.
   
  56:05
  Následně se Piráti pokoušeli po pravé straně dostat do útoku, ale je jim pískán ofsajd. Pokračovat se tak bude vhazováním ve střední třetině.
   
  55:48
  Piráti dlouho kombinovali a Tomáš Svoboda nakonec přihrával na modrou čárou. Před Kovářem ovšem zasáhl hokejkou jeden z hostů a kotouč se dostal do střední třetiny.
   
  54:37
  Jakub Sklenář se po levé straně dostal aktivně až před branku a jeho nahození Bednář raději skryl v rukavici. Po komerční pauze se bude vhazovat.
   
  53:54
  Zpoza branky vyjel Pavel Klhůfek, který následně u levé tyčky zakončoval po otočce. Střílel po ledě k pravé tyčce, ale Bednář si betonem připisuje důležitý zákrok!
   
  53:05
  Tomáš Rachůnek se dostal k volnému kotouči a pokoušel se dostat mezi dva obránce. Ti jej sice dále nepustili, ale kotouč je v útočné třetině hostující Energie.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 44. Blaha (V. Růžička, Sklenář) – 29. Gríger (O. Beránek, T. Rachůnek), 61. Gríger (T. Rachůnek, Eminger)


  Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Trefný, L. Kovář, Knot, Dietz, Blaha, Valach – Sklenář, V. Růžička, T. Svoboda – Tomica, Klhůfek, J. Stránský – Koblasa, Vantuch, Duda – Marjamäki, Gut, Raška I.
  HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Šenkeřík, Plutnar, Kozák, Eminger, M. Rohan, Sičák, Šafář – O. Beránek, Gríger, T. Rachůnek – T. Mikúš, R. Vlach, J. Černý – Gorčík, Skuhravý, Balán – Kohout, Kverka, Stloukal.

  Rozhodčí: Mrkva, Kubičík – Ondráček, Špůr

  Diváci: 4 431