Panthers – Ostrava 1:12 (kon.) | FbŠ Bohemians – Slavia Plzeň 6:1 (kon.) | Tatran Teka Střešovice – Olomouc 7:6 (po pr.)
konec
Panthers Praha
1:12 (0:2, 0:5, 1:5)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 04.11.2018, 16:00 • Jedenáctka, Praha • Extraliga žen • 10. kolo
   
  Nejlepší hráčky utkání:

  Panthers: Lucie Florianová
  Ostrava: Denisa Kotzurová (17:56:38)
   
  Počet střel na branku:

  Panthers – Ostrava:
  10:37 (1:16, 5:8, 4:13)
   
  Je dobojováno. Ostrava ve třetí třetině přidala dalších pět branek a vedla již 12:0. Domácí hráčky alespoň v samotném závěru vstřelily čestnou branku, o kterou se postarala Slaná.

  S konstatováním, že Ostrava si veze z prahy vysoké vítězství 12:1, se s Vámi loučím.
   
  Konec zápasu.
   
  58:55
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Domácí hráčky se přeci jen prosazují. Čestnou branku Panthers vstřelila ANEŽKA SLANÁ, která překazila čisté konto Tomšové. Asistence: Kristýna Lochmannová.
   
  58:01
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:52
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Tak s góly se nám ke konci utkání roztrhl pytel. V pořadí již dvanáctou branku vstřelila NELA KAPCOVÁ, která je třetí hráčkou Ostravy v dnešním utkání s hattrickem. Asistence: Denisa Kotzurová.
   
  56:18
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Domácí hrají odevzdaně a evidentně již chtějí konec utkání. Nyní zcela volná PAULÍNA HUDÁKOVÁ trefuje prostor u tyče a zvyšuje na rozdíl jedenácti branek. Asistence: Nela Kapcová.
   
  55:41
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Netrvalo dlouho a je tu další branka v domácí síti. VERONIKA KÁČOVÁ to bude mít dnes pravděpodobně drahé. Nejenže načepovala desítku do domácí sítě, ale také touto brankou završila hattrick – 0:10! Bez asistence.
   
  53:11
  Ostrava právě vstřelila branku!
  KRISTÍNA HUDÁKOVÁ si našla svou střeleckou pozici, z téměř identického místa jako před malou chvílí opět překonává táhlou střelou Červovou. Hudáková touto brankou završila hattrick v dnešním utkání. Asistence: Pavla Kajfoszová.
   
  52:15
  Lochmannová výborně ubránila útok Ostravy a naopak sama rozjela útočnou akci Panthers. Ta však dlouho netrvala a míček končí opět na hokejkách ostravských hráček.
   
  51:39
  Ostrava si je vědoma svého vedení a už se příliš nikam nežene.
   
  50:33
  Vranová poslala k zemi jednu z domácích hráček. Zavánělo to dvouminutovým trestem, ale nakonec se vylučovat nebude. Hra pokračuje dál.
   
  49:30
  Zatím ne. Naopak nyní mohla ohrozil ostravskou branku Florianová, ale míček jí neposlechl tak, jak by si domácí hráčka představovala.
   
  48:25
  Ostrava se žene opět dopředu, dočkáme se další branky?
   
  47:07
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Osmá branka Ostravy je na světě. Od levého mantinelu vyslala krásnou ránu KRISTÍNA HUDÁKOVÁ, která překonala Červovou v domácí brance – 0:8. Asistence: Pavla Kajfoszová.
   
  46:18
  Kristína Hudáková si potáhla míček a poté ho směřovala na Káčovou, které střela z první vůbec nesedla.
   
  45:33
  Steinbachová si nabíhala za obranu Ostravy, kam směřovala přihrávku Jelínková. Ke Steinbachové se nakonec přihrávka přes hradbu těl nedostala.

  Alan Šrámek

  Branky a nahrávky: 59. Slaná (Lochmannová) – 9. Kapcová (Káčová), 17. Kapcová (P. Hudáková), 21. Vrlíková (P. Hudáková), 22. Káčová (Lacková), 23. K. Hudáková (Grossová), 27. Grossová (Káčová), 35. Káčová (K. Hudáková), 48. K. Hudáková (Kajfoszová), 54. K. Hudáková (Kajfoszová), 56. Káčová, 57. P. Hudáková (Kapcová), 58. Kapcová (Kotzurová)


  Panthers Praha: Horňáková (Červová) – Vranová, Florianová, Kučerová, Šusterová – Lochmannová, Škvorová, Lamková – Slaná, Tůmová, Steinbachová – Miklíková, Jelínková, Zittová.
  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Dupčáková) – Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Lacková, Káčová – Šromotová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.

  Rozhodčí: Lukáš Grundler, Karel Kotyza