Otrokovice – Ostrava 5:3 (kon.)
konec
HU-FA Panthers Otrokovice
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Pondělí 07.01.2019, 19:30 • Městská hala Otrokovice • Tipsport Superliga • 18. kolo
Předzápasové kurzy: 1.94 5.37 2.63
   
  Střely na branku v zápase: 18:18! (21:30:41)
   
  Marek Zapletal je nyní u mikrofonu. Ten dával branku na 5:1 v přesilovce, kdy šlo o důležitý moment, který byl zlomový v dnešním zápase. Zapletal hodnotil pozitivně dnešní vítězství a svou branku na 5:1 komentoval slovy, že přihrávka od Kostky byla hodně důležitá a pro něj už bylo důležité jen nastavit správně hokejku.
   
  Matěj Kostka vyhlášen jako nejlepší hráč utkání, který vstřelil dvě branky v utkání. V rozhovoru zhodnotil zápas, že hodně důležitý byl pohyb jeho týmu, který rozhodl o vítězství. Nadále mají ještě před sebou hodně práce, aby se na konci základní části mohli radovat z postupu do play off.

  Za nejlepšího hráče hostí byl vyhlášen Jiří Juhaňák!
   
  Otrokovice díky vítězství přeskočí svého dnešního soupeře v tabulce a na domácí straně panuje velmi velká radost z dnešního vítězství.
   
  Třetí třetina nám přinesla také pěknou hru, zvláště závěr utkání nám přineslo pěkné drama, kdy Ostrava tlačila na svého soupeře, kdy dokázala dát branku v power play a následně si vytvářela další šance. Otrokovice nakonec dokázaly ubránit závěr zápasu a po bojovném výkonu si připisují tři body.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Tyčka domácích! Otrokovice nakonec nemusí smutnit, protože ubránily hodně těžký závěr utkání!
   
  59:41
  Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Tomáš Sovják – 2 min., Bránění ve hře).
   
  59:30
  Trma vrma před Michajlovičem, posunutá branka a následně hvizd rozhodčího. Nyní byla Ostrava blízko ke kontaktní brance.
   
  59:13
  Ladislav Gál mohl dát klid pro své mužstvo, ale jeho pokus do prázdné branky jen o kousek minul branku!
   
  58:53
  Daniš a Petřík dokázal zablokovat jeho pokus o střelu. Ostrava nyní tlačí na Otrokovice.
  58:16 Jiří BAUER - 5:3
   
  58:16
  Ostrava právě vstřelila branku!
  Ostrava se ihned po rozehrávce prosazuje! Autorem branky je JIŘÍ BAUER, který vyslal dobrou střelu a ještě dramatizuje závěr zápasu. Asistence: Jiří Juhaňák.
   
  58:14
  Oddechový čas pro hosty.
   
  58:07
  Juhaňák to zkusil táhlým pokusem ze středu palubovky, Michajlovič kryje.
   
  57:23
  Bauer a jeho pokus, který nebyl přesný. Následně dostávají Otrokovice míček pod svou kontrolu a Laja spěchá zpět do branky.
   
  57:10
  Ostrava hraje v šesti, ale po kombinaci nepřišlo přesné střelecké zakončení.
   
  56:33
  Ostravané se drží na míčku a snaží se dohnat brankové manko.
  56:03 Jiří BAUER - 5:2

  Adam Dořák

  Branky a nahrávky: 4. Vykopal (Szweda), 17. Kittel (Pešat), 25. Kostka (Zapletal), 38. Kostka (Kittel), 55. Zapletal (Kostka) – 26. Sládek (Šindler), 57. J. Bauer (Šindler), 59. J. Bauer (Juhaňák)


  HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Švajný, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Gál, Haša – Pešat, Kittel, Volek – Vykopal, Petřík.
  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kubíček, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J. Bauer, Kuczera, Moravčík – Juhaňák, Hrabal, Šindler – Eichner, Daniš, Sládek – Mendrek, Kaloč, Křiva – Čonka-Skyba.

  Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík

  Diváci: 446