Mountfield HK – Liberec 5:6 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (1:0 po s.n.)
Chomutov – K. Vary 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Dynamo 3:7 (kon.)
Plzeň – HC Litvínov 8:1 (kon.) | Havířov – Zlín 5:1 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | Olomouc – Salzburg 4:1 (kon.)
konec
HC Sparta Praha
5:2 (1:2, 0:0, 4:0 - N 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 20.10.2018, 16:00 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • DHL Extraliga juniorů • Skupina B
Partner:
   
  V Bubeneči je definitivně dohráno, Sparta z dnešního střetnutí bere celkem čtyři body a pojišťuje si tak svou pozici na čele skupiny B. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na počtenou! (18:23:24)
   
  Konec zápasu.
   
  62:59
  Sparta právě vstřelila branku!
  Domácí berou i poslední bod, Středočeši odjíždí domů s prázdnou. Po spolupráci se Schwambergerem o osudu nadstavby přiklepnutím k tyči rozhodl VOJTĚCH KROPÁČEK. Asistence: Tomáš Schwamberger.
   
  61:48
  Klimo se chopil kotouče a stáhl se s ním za vlastní modrou čáru, sparťané odjíždí střídat. Zatím si v nadstavbě nad svým sokem udržují mírnou převahu.
   
  60:56
  Oba brankáři už museli v nadstavbě několikrát zasahovat, sledujeme rychlou, atraktivní a vyrovnanou hru.
   
  60:01
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (David Vitouch – 2 min. + osobní trest do konce utkání, trestná lavice / předčasné opuštění, nesprávný příchod a odchod).
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Tohle jsem ještě neviděl. David Vitouch do nadstavby nezasáhne, dostal totiž menší trest a "osobák" do konce utkání za svévolné opuštění trestné lavice.
   
  Utkání je u konce, Pražané ve třetí třetině nasázeli soupeři čtyři branky a pojistili si tak první místo v tabulce! Mladá Boleslav aktuálně pětibodovou ztrátu na čelo skupiny B může zmírnit úspěchem v nadstavbě, která začne za malý moment.
   
  Konec zápasu.
   
  59:41
  Sparta právě vstřelila branku!
  Boleslav se ještě rozhodla odvolat gólmana, přičemž poslední hřebík do její rakve trefou opuštěné svatyně z vlastní třetiny zatloukl ONDŘEJ HAVLÍN. Bez asistence.
   
  58:53
  Sparta právě vstřelila branku!
  Je rozhodnuto, tři body z dnešního utkání zůstanou v Praze! Obraně Bruslařů se teď vysmekl TOMÁŠ SCHWAMBERGER a z nájezdu pojistil vítězství sparťanů. Kapitán domácích si tak zadělal na hattrick, který může dovršit v nadstavbě. Asistence: Jakub Prchal, Ondřej Pšenička.
   
  58:33
  Poměr sil na ledě se vyrovná. Po trochu matoucím verdiktu sudích odchází na trestnou David Vitouch (SPA), jenž se údajně dopustil sevření puku rukou.
   
  58:33
  Ve vlastním oslabení se do úniku dostal Grim, Mičán byl ovšem připraven i tentokrát a udržel náskok Pražanů při životě!
   
  57:50
  Prudká rána Miroslava Daniho vypadala nebezpečně, drobný bek Sparty ovšem nemířil úplně přesně a těsně minul horní tyč soupeřovy branky.
   
  57:33
  Těsně po konci přesilovky se Mikuláš Hovorka (MBL) dopustil pozdního dohrání, když před brankou sestřelil jednoho z domácích. Přesilovka pro Spartu.
   
  56:51
  Hra je nyní pozastavena kvůli hře vysokou holí, vhazování proběhne po levici Davida Maška. Bruslařům na vyrovnaní zbývá něco málo přes tři minuty.
   
  56:06
  Klikorkova střela z velké vzdálenosti zmizela mezi betony Jana Mičána, po přerušení jsme následně před brankou viděli menší strkanici. Vylučovat se nebude.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 13. Slavíček (Havlín), 50. Pšenička, 55. Schwamberger (Prymula), 59. Schwamberger (Prchal, Pšenička), 60. Havlín, 63. Kropáček (Schwamberger) – 13. Vasilev (Moravčík), 18. Houška V. (Procházka, Grim)


  HC Sparta Praha: Mičán (Cichoň) – Bláha, Pika, Havlín (A), Prchal, Krutil, Tomek (A), Gajdoš – Kuracina, Prymula, Klimo, Schwambeger (C), Kropáček, Slavíček, Rubeš, Pšenička, Dani, Gluzman, Vitouch.
  BK Mladá Boleslav: Mašek (Zeithaml) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška M. (A), Hovorka, Imlauf, Procházka – Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster (A), Houška V., Grim (C), Vasilev, Moravčík, Šíma.

  Rozhodčí: Kostourek – Gabriel, Zmeškal.