Salzburg – Žďár n/S 7:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 2:6 (kon.) | Jihlava – Olomouc 6:3 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 2:5 (kon.)
Vítkovice – Havířov 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Liberec – Dynamo 7:4 (kon.)
Přerov – Zlín 6:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (1:0 po s.n.)
konec
HC Oceláři Třinec
2:5 (2:2, 0:1, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 06.10.2018, 13:00 • mini WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů • Skupina D
Partner:
     
    Konec zápasu. (15:20:28)
     
    5. série
    0:1
    Michálek neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Lukačka neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Čmiel neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Lašák neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Pastor neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Klímek neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Indrst neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Jindra proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Matěj neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec zápasu.
     
    63:48
    Pastor je zpátky na ledě, domácí se ve třech proti čtyřech ubránili.
     
    61:48
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Pastor – 2 min., podrážení).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Konec zápasu.
     
    58:02
    Vsetín se provinil zakázaným uvolněním, hra se vrací k Sachrovi.
     
    55:21
    Macháček už je zpátky na ledě a okamžitě se zapojuje do hry.

    Martina Sikorová

    Branky a nahrávky: 7. Geidl, 13. Pastor (Geidl, Macháček) – 2. Zetocha, 13. Krupa (Klímek, Jenáček), 31. Klímek (Jenáček), 47. Vašenka (Klímek), 48. Krupa (Zetocha)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Matěj (TRI)
    0:1   Jindra (VSE)
    2. série:
    0:1   Indrst (TRI)
    0:1   Klímek (VSE)
    3. série:
    0:1   Pastor (TRI)
    0:1   Lašák (VSE)
    4. série:
    0:1   Čmiel (TRI)
    0:1   Lukačka (VSE)
    5. série:
    0:1   Michálek (TRI)


    HC Oceláři Třinec: Švehlák (Ochman) – Krzak, Rufer, Konderla, Adámek, Michálek, Homola – Krč, Tománek, Indrst, Pastor, Wardas, Mikler, Geidl, Urban, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Lašák, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený, Houser – Jindra, Klímek, Zetocha, Vrána, Veselý, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Vašenka, Frimel

    Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Vengřín