HC Litvínov – Sparta 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Zlín – Havířov 3:8 (kon.)
Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | PZ Kladno – K. Vary 2:5 (kon.) | Třemošná – Slavia 2:3 (kon.)
Warriors Brno – Technika Brno 2:3 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (po pr.) | Tábor – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Vsetín – HK MD Šumperk 11:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
Olomouc – Přerov 0:8 (kon.) | Kobra – Chomutov 2:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Škoda Plzeň
3:2 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
Sobota 03.11.2018, 12:00 • Home Monitoring Aréna • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního dne se Vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (14:53:13)
     
    Škodovka sice přišla o dvoubrankové vedení, přesto nakonec slaví vítězství v samostatných nájezdech. Vítěznou branku si na svůj účet připisuje Marek Soukup.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
    Vítěznou branku si připisuje MAREK SOUKUP.
     
    5. série
    2:1
    Hrabík neproměňuje.
     
    5. série
    2:1
    Korčák neproměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Šapovaliv neproměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Dvořák neproměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Sojka neproměňuje.
     
    3. série
    2:1
    M. Soukup proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Ticháček neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Špaček proměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Ullrych proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    D. Soukup neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    A když nám prodloužení vítěze nerozlousklo, po úpravě ledu budou následovat samostatné nájezdy.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:45
    Zřejmě poslední šanci měl na hokejce Jakub Šiler, který netrefil mezeru mezi betony.
     
    64:03
    Parádním obranným zákrokem zastavil další akci Kladna Lubomír Kupčo.

    Jakub Štěrba

    Branky a nahrávky: 30. D. Soukup (Dvořák, Hodinář), 37. Korčák (Jasečko), rozh. náj. Soukup – 38. Chrenka (Ullrych), 50. Alscher (Sojka, Kohlíček)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   D. Soukup (PLZ)
    0:1   Ullrych (KLA)
    2. série:
    1:1   Špaček (PLZ)
    1:1   Ticháček (KLA)
    3. série:
    2:1   M. Soukup (PLZ)
    2:1   Sojka (KLA)
    4. série:
    2:1   Dvořák (PLZ)
    2:1   Šapovaliv (KLA)
    5. série:
    2:1   Korčák (PLZ)
    2:1   Hrabík (KLA)


    HC Škoda Plzeň: Bočan (Vondraš) – Hodinář, Kanta, Jánský, Jiříček, Jasečko, Špaček, Páník (C) – Hauser, D. Soukup (A), Korčák, Dvořák, Marcel (A), Dáňa, M. Soukup, Václavík, Šiler, Kupčo
    Rytíři Kladno: Suk (Jaňour) – Alscher, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček (C) – Kouba, Bareš, Sojka (A), Hrabík, Šilhavý, Bareš, Adam, Šapovaliv, Ullrych (A), Chrenka

    Rozhodčí: Jakub Šindel – Josef Zimmermann, Radim Charvát