Třemošná – Sparta 6:3 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 5:3 (kon.)
konec
HC Olomouc
5:3 (1:0, 2:0, 2:3 - N 0:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Středa 12.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomoucké Plecharény, na viděnou. (19:17:49)
   
  Prodloužení nakonec nemělo dlouhého trvání, jen po třiatřiceti vteřinách se prosadil Jan Kučera, který tak přisoudil bonusový bod Šumperku.
   
  Konec zápasu.
   
  60:33
  Mladí Draci právě vstřelili branku! Prodloužení nakonec putuje na konto Šumperku, když Minařík našel na modré čáře najetého JANA KUČERU, který bekhendem poslal puk nad levé rameno Špunara. Asistence: Tomáš Minařík.
   
  60:11
  Přecechtěl posílá puk do útočného pásma.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Olomouc začne prodloužení v oslabení. Z trestu Fasnera zbývá ještě 65 vteřin.
   
  Třetí část přinesla hned pět branek a bylo se na co dívat. Šumperku se podařilo dvakrát snížit na rozdíl jediné branky, ale Olomouc vždy dokázala svému soupeři zase odskočit. Ze základní hrací doby tak bere všechny body. Uvidíme však ještě, jak si povede v nastavení.
   
  Konec zápasu.
   
  59:52
  Přecechtěl se hnal opět dopředu, ale jeho bekhendový pokus ztroskotal na Ryšavém.
   
  59:19
  Olomouc právě vstřelila branku!
  LUKÁŠ PŘECECHTĚL vyvezl puk přes celé kluziště, objel i posledního obránce a jen posunul puk do prázdné branky. Bez asistence.
   
  59:10
  Karešova střela na branku neprošla a Olomouc může založit protiútok!
   
  59:05
  Šumperk odvolal brankáře!
   
  59:05
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:05
  Šumperk má ještě poslední šanci vyrovnat. Matyáš Fasner (OLO) si odpyká dvě minuty za sekání.
   
  58:25
  Fibigr si najížděl před branku pro přihrávku. Do dráhy kotouče na poslední chvíli zasáhl Přecechtěl, který sice asi trochu vystrašil Špunara, ale dost možná zabránil jistému gólu.
   
  57:24
  Fasner nahodil puk od červené čáry a Ryšavý si v zákroku nebyl úplně jistý. Puk mu podjel pod lapačkou, naštěstí pro hosty mířil mimo tři tyče.
   
  56:58
  Radová se pokusila vyvézt puk, ale na červené čáře o něj přišla.
   
  56:48
  Šumperk ale zůstává v útočném pásmu. Po lehkém nahození z úhlu Špunar má puk v lapačce.

  Martin Vavruša

  Branky a nahrávky: 17. Zembol (Havel, Prísažný), 39. Ruda (Lambert, Nesvadba), 39. Masare (Václavský), 53. Prísažný (Havel, Přecechtěl), 60. Přecechtěl – 47. Jaroš (Mann), 49. Mann (Minařík, Kareš), 55. Janech (Koutecký, Minařík), 61. Kučera (Minařík)


  HC Olomouc: Špunar (Běhal) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl, Pekr, Radová, Sedláček, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Martinec, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
  HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Valenta) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Jaroš, Trögner, Janech.

  Rozhodčí: Holibka – Bryška, Zedník