Jihlava – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Kobra – K. Vary 4:3 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 1:9 (kon.)
Warriors Brno – Havířov 0:1 (kon.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 3:7 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:6 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:2 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Dynamo – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Technika Brno – Třinec 2:6 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 5:4 (3:0 po s.n.) | Tábor – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Slavia – Kladno 4:3 (kon.)
konec
HCM Warriors Brno
0:1 (0:0, 0:1, 0:0 - N 0:0 - 0:1)
AZ RESIDOMO Havířov
Čtvrtek 13.09.2018, 16:10ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:32:10)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.
    Autorem vítězné branky je ONDŘEJ BECHER.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec prodloužení.
     
    63:06
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dobeš – 2 min., podrážení).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Konec zápasu.
     
    47:31
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Becher – 2 min., sekání).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:54
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Kopřiva – 2 min., podrážení).
     
    35:35
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Szturc – 2 min., hákování).
     
    30:32
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN MOŠKOŘ.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    12:12
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., hákování).
     
    06:01
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Denk – 2 min., podrážení).
     
    00:01
    Utkání právě začalo.

    Jan Hochman

    Branky a nahrávky: 31. Moškoř, rozh. náj. Becher


    HCM Warriors Brno: Šebo (Holly) – Šlahora, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Kareš, Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Denk, Harásek
    AZ RESIDOMO Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Becher, Křivohlávek, Zmarzlák – Žák, Pavlačka, Kusák, Moškoř, Kolat, Vojkůvka, Kusak, Szturc, Bárta, Horváth

    Rozhodčí: Vepřek – Kleprlík, Urubčík