Jihlava – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Kobra – K. Vary 4:3 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 1:9 (kon.)
Warriors Brno – Havířov 0:1 (kon.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 3:7 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:6 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:2 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Dynamo – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Technika Brno – Třinec 2:6 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 5:4 (3:0 po s.n.) | Tábor – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Slavia – Kladno 4:3 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
2:6 (0:3, 2:2, 0:1 - N 0:1)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 13.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
   
  Zápas mezi Vsetínem a Přerovem je u konce. Všechny body si z Lapače po dobrém a jistém výkonu odvážejí hosté. Nutno říct, že zcela zaslouženě.
  Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:21:04)
   
  Konec zápasu.
   
  60:32
  Přerov právě vstřelil branku!
  A je rozhodnuto i o posledním bodu. Po pravém křídle ujel MARTIN RYŠAVÝ, který zamíchal s pukem, roztáhl si vsetínského gólmana a poslal kotouč pod beton. Asistence: Matěj Halík, Adam Holík.
   
  60:09
  Jako první se puku chopil Kunst. Nahodil ho do útočného pásma a i dobruslil. Začíná se tedy u Suchánkovy branky.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku, kterou si Zubři definitivně pojistili své vítězství. Tři body za výhru 6:2 tedy putují do Přerova. Nyní nás čeká nadstavba, ve které se dozvíme, kdo dnes získá poslední volný bod do tabulky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:20
  Situace v mezikruží před Krňou nahrála do karet Kunstovi, který se proti dvěma přerovským obráncům vydal do útoku. Z pravého kruhu zakončil do betonů, na druhém křídle se snažil odražený kotouč dostat do branky Rybár. Jeho pokus zblokoval Holík. Poslední střela z tohoto sledu patřila vsetínskému Urbanovi, jenž měl na hokejce třetí vsetínský gól. K jeho smůle byl přerovský brankář opět úspěšnější.
   
  58:44
  Vsetínští byli zahnáni až za vlastní branku. Obránci domácího celku rozehrávají.
   
  58:07
  Valaši se drží v útočném pásmu. Suchánek na všechny střely dobře vidí a jejich zneškodnění mu nedělá problém.
   
  56:24
  Dlouhá přihrávka přes střední pásmo nezastihla Jurka přesně, i přesto se vsetínský útočník k puku dostal. Věděl, že jeho pozice na ledové ploše už není úplně ideální, a tak přihrál najíždějícímu Půčkovi. Ten si vyměnil kotouč s Kočím, který od modré vypálil. Vše zastavil Suchánek. Na druhé straně musel Krňa likvidovat rychlý pokus Juřičky.
   
  55:05
  Přerov se opět usadil v útočném pásmu a začal si vytvářet tlak. Akce hostů však trvala příliš dlouho a o kotouč přišli.
   
  54:23
  Z rohu kluziště poslal Turek pas do mezikruží. Babeliak jedním postrčením dostal kotouč na Čajanovou. Té se přes bránícího přerovského hráče nepovedlo vystřelit.
   
  53:13
  Jurek se prohnal brankovištěm, přičemž stihl zakončit. Jeho pokus se od betonů odrazil ve směru jeho jízdy, takže se dostal i k méně razantní dorážce z nulového úhlu. Suchánek se stačil včas přemístit k pravé tyčce.
   
  52:46
  Hosté v plném počtu.
   
  52:26
  Domácí drží svého soupeře v sevření. Jejich střely jsou však blokované a po jednom z těchto bloků Brázda vyhazuje do prostoru mezi modrými čarami.
   
  51:45
  Vsetínští se usadili v útočném pásmu a začali svou přesilovkovou kombinaci. Tu od pravé tyčky zakončil Kočí. Střela neměla dostatečnou razanci na to, aby Suchánkovu branku nějak výrazněji ohrozila. U tyčky navíc pozorně hlídkoval přerovský obránce.
   
  51:10
  Suchánek přerušuje hru ukrytím kotouče mezi betony.
   
  50:46
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Machalík – 2 min., podrážení).

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 23. Dědek (Kunst, Půček), 24. Turek (Babeliak, Čajanová) – 6. Ryšavý (Halík, Holík), 10. Juřička (Halík), 15. Závadský (Hlávka), 22. Hlávka (Štíbr), 36. Hlávka (Štíbr, Závadský), 43. Juřička (Halík, Kaprál), 61. Ryšavý (Halík, Holík)


  VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (15. Krňa) – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Novotný, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
  HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Tomiga, Holík – Machalík, Štíbr, Ryšavý, Halík, Hradil, Hlávka, Závadský, Buršík, Juřička, Šilhavý.

  Rozhodčí: Kovařčík – Poláček, Bařinka