Olomouc – Vítkovice 1:8 (kon.) | Vsetín – Zlín 2:3 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 0:10 (kon.)
Tábor – Mountfield HK 2:4 (kon.) | HK MD Šumperk – Třinec 2:6 (kon.) | K. Vary – Kladno 0:3 (kon.)
Warriors Brno – Přerov 4:5 (po pr.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Technika Brno – Havířov 3:5 (kon.)
Slavia – Sparta 1:2 (po pr.) | Dynamo – Liberec 2:7 (kon.) | Třemošná – Chomutov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kobra – Plzeň 0:11 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
2:3 (0:1, 0:2, 2:0 - N 0:1)
PSG Berani Zlín
Sobota 20.10.2018, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
   
  Třetí třetina utkání dopadla příznivěji pro domácí, když se dvakrát trefil Kuchařík. Tyto dvě branky ve třetí části zápasu byly pro Vsetín zcela zasloužené, jelikož do ní šli s velkým odhodláním a podali dobrý výkon. Na vyrovnání do však nestačilo a v nadstavbě se z bonusové gólu zásluhou svého kapitána také radují Zlínští.
  Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek dne. (14:01:06)
   
  Konec zápasu.
   
  60:49
  Zlín právě vstřelil branku!
  Přesné přihrávky před branku využil kapitán Beranů ŠIMON FRÖMEL. Nastavením hokejky tak, aby kotouč doputoval pod betony Tkadlece až za brankovou čáru, spustil zlínskou radost. Hosté berou z dnešního utkání i čtvrtý bod. Asistence: Filip Šindelek.
   
  60:37
  Sám na bránu uháněl Půček, Synek mu kotouč vypíchl.
   
  60:09
  Jako první se v nadstavbě chopili kotouče hosté. Frömel projel přes celé kluziště, ale nedaří se mu najít Kráčalíka.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Konec zápasu.
   
  59:55
  Vsetínští jsou v útočném pásmu. Zlínu se daří, jak je již v klíčových okamžicích dnešního zápasu zvykem, držet soupeře u mantinelu.
   
  59:33
  Tkadlec zůstává na střídačce. Do posledních 27 sekund třetí třetiny jdou domácí v šesti.
   
  59:33
  Oddechový čas pro domácí.
   
  59:33
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Do konce základní hrací doby zbývá 27 sekund a DOMINIK KUCHAŘÍK způsobil radost nejen na vsetínské střídačce, ale také na tribunách. Turek nejprve z pravého křídla nastřelil Synkovy betony, od který se puk odrazil na Kuchaříka. Ten střelou z první přidává svou druhou branku v utkání. Asistence: Adam Turek, Václav Kočí.
   
  58:49
  Chludilova střela prostoru mezi kruhy se zastavila o betony Tkadlece a jelikož do konce už moc času nezbývá a na přerušení není čas, rozehrává vsetínský gólman na Prčíka.
   
  56:59
  Kočího střelu z mezikruží zlínský gólman příliš dobře neviděl, i tak dokázal lapačkou zakročit a poslat puk na levý kruh svého pásma, kde jednomu ze Vsetínských střela nesedla.
   
  56:38
  Synek musel hasit velký požár před svým brankovištěm, kde se strhla nepřehledná situace. Vše s pomocí obrany vyřešil.
   
  56:14
  Hoferkovu střelu od modré chtěl Chludil v mezikruží tečovat. Místo toho se mu kotouč na hokejce zastavil a jeho následná střela už nebyla tak efektivní.
   
  55:50
  Kuchařík je při chuti, jelikož to byl on, kdo ze všech momentálních střeleckých šancí předvedl tu nejnebezpečnější.
   
  54:18
  Opět můžeme vidět hokej nahoru dolů plný šancí. Brejk Frömela se zastavil na betonech Tkadlece, který ne příliš jistým zákrokem vybídl ke snížení Půčka. Proti němu se blýskl Synek, a tak mohl na druhé straně zaúřadovat Tomeček. I nyní byl úspěšnější brankář a jeho betony.
   
  54:06
  Urban z ostrého úhlu na pravém křídle donutil Synka zastavit kotouč u levé tyčky. K ní si pro případnou dorážku přijížděl Turek.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 48. Kuchařík (Velikovský, Kunst), 60. Kuchařík (Turek, Kočí) – 17. Laciga (Chludil, Šindelek), 28. Chludil (Kráčalík, Hoferek), 30. Laciga (Hoferek), 61. Frömel (Šindelek)


  VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Růžička) – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
  PSG Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš.

  Rozhodčí: Kovařčík – Gebauer, Hanzlík