HC Litvínov – Sparta 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Zlín – Havířov 3:8 (kon.)
Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | PZ Kladno – K. Vary 2:5 (kon.) | Třemošná – Slavia 2:3 (kon.)
Warriors Brno – Technika Brno 2:3 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (po pr.) | Tábor – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Vsetín – HK MD Šumperk 11:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
Olomouc – Přerov 0:8 (kon.) | Kobra – Chomutov 2:5 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
11:3 (2:2, 5:0, 4:1 - N 1:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Sobota 03.11.2018, 15:30 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
   
  Také nadstavba patřila Vsetínu a trefil se v ní Dědek, kterému se po šedesát minut nedařilo najít recept na Ryšavého. Všichni stříleli branky, Dědek trefoval brankáře. Ve 62. minutě se k němu ale štěstí otočilo čelem a Valaši tak můžou ve středovém kruhu oslavovat své třetí vítězství v sezóně.
  Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera. (17:44:15)
   
  Konec zápasu.
   
  61:34
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Babeliak nebude tím, kdo přidá Vsetínu čtvrtý bod. Střelcem branky v prodloužení je ten, kdo si to po celém dnešním utkání zaslouží asi opravdu nejvíc. A to MATYÁŠ DĚDEK, jehož se jako jednoho z mála držela střelecká smůla. Nyní dostal přesnou přihrávku od Kuchaříka, který nemohl přes obranu pokračovat dál, a poslal puk po ledě k pravé tyčce. Asistence: Dominik Kuchařík.
   
  60:45
  Babeliak zaváží kotouč až za vlastní branku, odkud rozehrává. Přidá dnes i on čtvrtou branku?
   
  60:13
  Fibigrova dlouhá rána od modré čáry netrefila branku. U puku jsou domácí.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Zápas mezi Vsetínem a Šumperkem zná majitele tří bodů. Po první třetině by to málokdo odhadoval na vsetínskou kanonádu 11:3, která se na Lapači nakonec uskutečnila. A i když dostali Draci v základní hrací době jedenáct branek, stále budou moci usilovat o jeden bod z nadstavby.
   
  Konec zápasu.
   
  58:38
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Vsetínu tam dneska spadne opravdu všechno. Obránce MARTIN DOŘIČÁK se napřáhl od modré čáry a snad ani nedoufal ve střelecký úspěch, soudě podle jeho následné reakce. Ryšavý kotouč ukryl mezi ruku a tělo, odkud mu však vypadl a skončil až za brankovou čarou. Pro vsetínského beka je to první branka v sezóně. Asistence: Sára Čajanová.
   
  58:12
  Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Fibigr – 2 min., nedovolené bránění).
   
  56:34
  Mladí Draci právě vstřelili branku! Draci i za velmi nepříznivého stavu nic nevzdávají, o čemž svědčí i branka KRISTIÁNA ŠUCHY, který dotlačil kotouč po ledě až za brankovou čáru přesně tím způsobem, jako se to dnes už několikrát podařilo vsetínským střelcům. Asistence: Matěj Trögner, Štěpán Mann.
   
  56:04
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Kromě desáté branky můžou Vsetínští oslavovat další hattrick! Série přihrávek v brankovišti měla totiž za důsledek trefu BORISE BABELIAKA, která našla malinkou škvíru v levém dolní rohu šumperské branky. Asistence: Štěpán Jurek, Jan Půček.
   
  55:43
  Vsetín nebyl daleko od desáté branky, když Jurkova teč Babeliakovy střely z levého kruhu prosvištěla okolo branky.
   
  55:12
  Turkovu střelu z mezikruží zablokoval Minařík, který teď za vlastní brankou dotěrně brání i Půčka. Na konci celé této akce přerušuje hru Ryšavý.
   
  54:25
  Čajanová vyvezla kotouč z pásma, uhájila jej i mezi modrými čarami a nakonec vystřelila, i když byla těsně bráněna třemi hráči Draků. Její pokus k pravé tyčce vytěsňuje Ryšavý.
   
  53:17
  Domácí v plném počtu.
   
  53:02
  Střelu, nebo možná spíše nahození, Kouteckého přes tři bránící hráče chtěl Tkadlec schovat do lapačky. Tento zákrok se mu příliš nepovedl a puk se od jeho výstroje dostal k levé tyčce. Tam si k puku nabruslil, přikryl jej a rozehrává.
   
  52:25
  V šumperských řadách se teď dobrou prací blýskl Janech, i přes jeho snahu ale Valaši opět vyhazují.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 3. Jurek (Babeliak, Kunst), 17. Půček (Babeliak, Jurek), 22. Babeliak (Půček), 27. Babeliak (Půček, Jurek), 27. Půček (Babeliak), 32. Půček (Kunst, Babeliak), 34. Turek (Rybár, Bednařík), 44. Půček (Jurek, Babeliak), 49. Turek (Dědek), 57. Babeliak (Jurek, Půček), 59. Dořičák (Čajanová), 62. Dědek (Kuchařík) – 16. Janech (Kučera), 19. Fibigr (Kučera, Janech), 57. Šucha (Trögner, Mann)


  VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Růžička) – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
  HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Valenta) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Hass, Šucha.

  Rozhodčí: Sedlák – Kučera, Poláček.