Kobra – Sparta 2:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 2:0 (kon.) | PZ Kladno – Třemošná 3:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Dynamo – Žďár n/S 10:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:7 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.) | Tábor – Č. Budějovice 2:3 (1:2 po s.n.) | Mountfield HK – Jihlava 8:0 (kon.)
Vítkovice – Technika Brno 7:0 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:4 (po pr.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
6:3 (0:1, 4:1, 2:1 - 1:0)
HCM Warriors Brno
Sobota 17.11.2018, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
   
  Jestliže byla první třetina zápasu vyrovnaná, v dalších fázích už byl Vsetín jednoznačně lepším týmem a po zásluze získává i čtvrtý bod v dodatečné nadstavbě. Brňané tedy odjíždějí s Valašska s prázdnou, přestože rozhodně nepodali špatný výkon. (14:18:47)
   
  Konec zápasu.
   
  60:36
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Jan Půček se zřejmě rozhodl, že chce být jediným mužem, který si v průběhu prodloužení zahraje s kotoučem. Obkroužil celou šíři kluziště, aby poté naservíroval puk do přebrankového prostoru BORISI BABELIAKOVI, který zakončil k pravé tyčce. Vsetín bere z dnešního utkání všechny čtyři body. Asistnce: Jan Půček, Štěpán Jurek.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Vsetín vítězí 6:3 a z dnešního utkání bere 3 body. Stále to však nemusí být konečný počet, protože za malou chvíli začne nadstavba, kde oba týmy zabojují o bosunový bod.
   
  Konec zápasu.
   
  59:40
  A v závěru už se zřejmě nic nestane, počkáme si na závěrečný hvizd rozhodčího, a poté bude následovat nadstavba.
   
  59:00
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Nejlepší obrana je útok! Tak se v závěru prezentuje Vsetín a definitivně rozhoduje dnešní utkání. Přečíslení dva na jednoho využívá BORIS BABELIAK, který tak dnes dosáhl na hattrick. Asistence: Jan Půček.
   
  58:31
  Půčkovu přihrávku srazil Mlčoch bruslí, poté pálil ještě Kunst, ale Geidl si našel prostor, kterým spatřil puk a zasáhl u levé tyčky.
   
  57:14
  Ani Kuchařík nyní na Geidla nevyzrál, každopádně Vsetín je stále aktivnějším celkem.
   
  56:15
  Půček nadvakrát tlačil kotouč na volného Kočí, avšak obětavě hrající obrana nepřipustila další branku v brněnské síti.
   
  55:21
  Nehlídaný Havelka tečoval puk mezi nohama v brankovišti, Tkadlec určitě nic neviděl, ale měl štěstí, protože jeho beton byl připraven na správném místě.
   
  54:37
  Nevypadá to, že by si hosté měli vypracovat nějaký výraznější tlak. Domácí jsou stále s kotoučem na holi a snaží se tvořit.
   
  53:57
  Čajanová ještě na ledě zůstala a nabídla kotouč Dědkovi, jehož klička nenašla pochopení u obránce Zavřela, který mu zavřel cestu.
   
  53:09
  Čajanová mohla zkusit štěstí z vrcholu pravého kruhu, ale příliš dlouho ji trvalo, než zkrotila puk na své hokejce. Valaši poté situaci překombinovali, to jim však zřejmě nemusí vadit.
   
  51:39
  Vsetín by si však stále měl dávat pozor na zadní vrátka, protože náskok dvou gólů může být ošidný. Stále je v tomto utkání možné všechno, ikdyž se zdá, že mají Valaši vše pod kontrolou.
   
  51:12
  Ambrož šikovnou žabičkou hledal Havelku, kterému puk přeskočil hokejku. Zajímavé přečíslení tak gólem nekončí.
   
  49:42
  Domácí hrají v plném počtu, přesilovka hostů byla velmi špatná.

  Tomáš Kopecký

  Branky a nahrávky: 24. Bednařík (Rybár), 33. Babeliak (Kunst, Kočí), 35. Kočí (Babeliak), 37. Kočí (Kunst), 49. Babeliak (Půček), 59. Babeliak (Půček), 61. Babeliak (Půček, Jurek) – 11. Ambrož (Havelka), 36. Denk (Zavřel, Havelka), 47. Havelka


  VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Vilém) – Machů, Mikula, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová
  HCM Warriors Brno: Geidl (Šebo) – Zavřel, Ulbricht, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda – Kolečkář, Hamřík, Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Denk, Heinrich

  Rozhodčí: Cabák – Poruba, Rožánek