Val.Meziříčí – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Kopřivnice – Orlová 7:3 (kon.)
konec
HC Bobři Valašské Meziříčí
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
BK Havlíčkův Brod
Středa 09.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 20. kolo
Předzápasové kurzy: 2.05 4.6 2.46
Partner:
   
  Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:06:35)
   
  Poslední třetina nabídla mnohem aktivnější mužstvo z Havlíčkova Brodu, které zaslouženě ve třetí třetině přidalo hned tři branky a z Bobří hráze si odváží všechny tři body. Hosté tak napravili prohru z posledního utkání a zároveň přerušili vítěznou sérii Valašskému Meziříčí.
   
  Konec zápasu.
   
  59:13
  Utkání už se víceméně dohrává. Obě mužstva jsou si vědomy rozdělení bodového zisku a už si jen vyměňují kotouč z jedné strany na druhou.
   
  58:44
  Havlíčkův Brod v plném počtu.
   
  58:01
  Nahození Holiše od modré schoval Marek ve svém hrudním koši a bez problému přerušuje hru.
   
  57:32
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Ze středního pásma se do prázdné branky trefuje TOMÁŠ SEMRÁD a pravděpodobně rozhoduje o definitivním vítězství svého týmu. Bez asistence.
   
  56:44
  V tom samém čase domácí odvolávají brankáře a zkouší to s šesti hráči v poli!
   
  56:44
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hrubost).
   
  56:12
  Bruslaři zůstávají v tlaku i přes dvoubrankové vedení a nepouštějí Valachy z jejich pásma. Hosté už ale dobře vědí, že se nemusí nikam hnát.
   
  55:28
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Rebelové se nyní už výrazně přibližují tříbodovému zisku! DAVID MICHÁLEK se sám prosmýkl až před Slovákem a kličkou do forhendu přidává třetí branku svého týmu. Bez asistence.
   
  54:22
  Ve Valašském Meziříčí mohlo být ale rychle srovnáno! Marka zachránila branková konstrukce, když jeho pravá tyčka zazvonila celým stadionem! Velká škoda pro domácí.
   
  53:55
  Slovák na poslední chvíli zastavil další vyloženou šanci soupeře a schoval puk v lapačce.
   
  53:02
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  A tlak Rebelů vrcholí jejich druhou brankou! Kapitán hostí MIROSLAV TŘETINA stál ve správný čas na správném místě a bezchybné kombinaci svého týmu zakončoval téměř do prázdné branky. Bruslaři se tak sedm minut před koncem ujímají vedení. Asistence: Patrik Přidal a David Michálek.
   
  52:25
  Valašskému Meziříčí se jen na pár momentů podařilo dostat do útočného pásma. Tak modrobílí puk ztratili a do útočného snažení se znovu řítí hosté.
   
  51:36
  Valaši jsou pod drtivým tlakem soupeře. Až na pár výjimek patři poslední minuty jednoznačně Havlíčkovu Brodu, kterému se však nedaří docílit druhé rozdílové branky.
   
  51:01
  Marek vytěsnil střelu Dvořáka od mantinelu lapačkou do horní sítě, následovat tak bude vhazování po jeho levé ruce.
   
  50:38
  Weintritt zůstal ležet v mezikruží po nepříjemném střetu s protihráčem, sám se ale rychle zvedá a odjíždí na střídačku.

  Daniel Gargulák

  Branky a nahrávky: 39. Brunec (Weintritt, Ostrčil) – 24. Ludvík (Chlubna, Semrád), 54. Třetina (Přidal, Michálek), 56. Michálek, 58. Semrád


  HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) – Weintritt, Ostrčil, Váňa, Daněk (A), Holiš, Žák, Kamas – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (C), Peška, Pořický – Andris, Dalajka, Paťava – Kuchařík, Dubnický.
  BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vala, Kadeřávek – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Matušík.

  Rozhodčí: Novák – Pospíšil, Bartoň.