Opava – SHK Hodonín 6:5 (kon.)
konec
HK Opava
6:5 (1:0, 2:4, 3:1)
SHK Hodonín
Úterý 27.11.2018, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 21. kolo
Předzápasové kurzy: 2.7 5.0 1.85
Partner:
   
  Opavští hokejisté dokázali dovést utkání s Hodonínem do vítězného konce. Zajímavou přestřelku rozhodl ve prospěch Slezanu trefou v 51. minutě Filip Jánošík, který tak zařídil výhru Opavy v poměru 6:5! (20:19:19)
   
  Konec zápasu.
   
  50:35
  Opava právě vstřelila branku!
  Slezané otáčí skóre! Necelých deset minut před koncem třetí třetiny se prosazuje FILIP JÁNOŠÍK a Opava vede 6:5. Asistence: Daniel Spratek, Vlastimil Malina.
   
  46:48
  Opava právě vstřelila branku!
  Přestřelka na opavském ledě pokračuje! Domácí tým přidává svůj pátý gól a máme opět vyrovnáno díky zásahu kapitána Slezanu LUKÁŠE ČERNÉHO. Asistence: Petr Wolf.
   
  43:06
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Jihomoravský favorit si ale bere vedení rychle zpátky díky trefě JOSEFA FOJTÍKA, kterému na gól nahrál zadák Jan Fišera. Asistence: Jan Fišera.
   
  41:25
  Opava právě vstřelila branku!
  Ve Slezsku máme opět srovnáno! Tentokrát se po přihrávce Vlastimila Maliny prosadil DANIEL SPRATEK, jenž vyrovnal na 4:4. Asistence: Vlastimil Malina, Filip Jánošík.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Vzhledem k technickým potížím na opavském stadionu přineseme ze třetí třetiny pouze informace o změnách stavu. Za problémy se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  38:20
  Opava právě vstřelila branku!

  Slezan se dotahuje zpátky na rozdíl jedné branky! Krásnou individuální se prezentoval TOMÁŠ ROUSEK, který se vymanil z rohu pásma Drtičů, nabruslil si mezi kruhy a střelou na bližší tyč vymetl pavučinky v brance Štěpanovského. Bez asistence.
   
  37:59
  Po Šindelářově střele kotouč poskakoval před Štěpanovským a Spratek se snažil dorážet, brankář hostí si nakonec ale s celou situací dokázal poradit.
   
  36:56
  Drtiči právě vstřelili branku!

  Hodonín jde do dvoubrankového vedení! V přesilové hře natáhl od modré JAN DRESLER a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Asistence: Josef Fojtík, Lukáš Finsterle.
   
  36:08
  Matějkovu střelu vyrazil Wanecki k jednomu ze svých spoluhráčů a Opava se tak osvobozuje.
   
  35:38
  Vyloučení v týmu HK Opava (Spratek – 2 min., příliš mnoho hráčů).
   
  34:08
  Drtiči právě vstřelili branku!

  Drtiči během minuty a půl otáčejí vývoj zápasu a poprvé vedou! Hned po vyhraném vhazování vystřelil od modré Miklík a jeho ránu tečoval MATĚJ CHARVÁT, po jehož zásahu se puk zastavil až v síti! Asistence: Martin Miklík.
   
  34:03
  Icing Opavy.
   
  33:30
  Jánošík sice dokázal z mezikruží zakončit, ale byl tísněn bekem Drtičů a tak jeho střela postrádala patřičnou kvalitu.
   
  32:43
  Drtiči právě vstřelili branku!

  Těsně před koncem přesilovky se Drtiči prosazují! Střelu Mikésky od modré před Waneckim tečoval PETR JURČA a domácí brankář byl bez šance. Asistence: Róbert Mikéska, Dominik Matula.

  Tomáš Chalupa

  Branky a nahrávky: 18. Hendrych (Krejčí, Rousek), 27. Krejčí (Malina, Hendrych), 39. Rousek, 42. Spratek (Malina, Jánošík), 47. Černý (Wolf), 51. Jánošík (Spratek, Malina) – 23. Sedlák (Charvát, Ševčík), 33. Jurča (Mikéska, Matula), 35. Charvát (Miklík), 37. Dresler (Fojtík, Finsterle), 44. Fojtík (Fišera)


  HK Opava: Wanecki (Lamla) – Fědor, Kažimír, Zouhar, Krejčí, Šindelář (A), Štindl, Slavík, Vilinskij – Pělucha, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Kadula, Spratek, Wolf (A), Hartmann, Černý (C), Malina, Hendrych
  SHK Hodonín: Štěpanovský (Juríček) – Sedlák, Dresler, Šaršok, Fišera, Kobylík, Mikéska, Ševčík, Miklík (A) – Polák, Fojtík, Charvát (A), Hložánek, Matějka, Leška, Finsterle, Škutchan, Matula, Jurča (C)

  Rozhodčí: Šutara – Konvička, Dohnal