Řisuty – Sokolov 5:4 (3:2 po s.n.) | Letňany – Trutnov 0:6 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Děčín 6:5 (po pr.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:0 (kon.) | Jablonec – Nymburk 5:3 (kon.)
konec
HC Vlci Jablonec nad Nisou
5:3 (4:1, 1:0, 0:2)
NED Hockey Nymburk
Sobota 13.10.2018, 18:00 • Zimní stadion Jablonec nad Nisou • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 9. kolo
Předzápasové kurzy: 1.65 5.0 3.28
Partner:
   
  Je dobojováno. Jablonec si především díky skvělé první části připisuje zasloužené tři body. Ještě jednou se omlouvám za problémy s připojením, díky kterým byl dnešní přenos poněkud strohý. Přeji příjemný večer! (20:09:54)
   
  Konec zápasu.
   
  59:06
  Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Kříž – 2 min., nesportovní chování).
   
  56:52
  Nevyhoštěný přenechal po nájezdu do pásma puk za sebe Frkovi. Ten posté tvrdou přihrávkou vybízel na pravém kruhu Brokeše, jemuž se černá guma zamotala pod bruslemi.
   
  56:07
  Vlci v dalším průběhu přesilové hry tlačí, ale nedaří se jim najít cestu ke gólovému vyjádření. Jeden z obránců nyní obětavě zblokoval tvrdou ránu do ochranné sítě.
   
  54:42
  Nymburk právě vstřelil branku!
  To jsou věci, Nymburk v oslabení snižuje na rozdíl dvou gólů! Další asistenci si připisuje kapitán Petr Josefus, jenž tentokráte nastartoval IVANA ĎURAČE. Ten si potáhl kotouč do forhendu a zavěsil. Asistence: Josefus.
   
  54:32
  Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Mašek – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
   
  51:36
  Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Bičiště – 2 min., podrážení).
   
  50:48
  Středočeši po brance Eise trošku zvýšili aktivitu, k dalším šancím to ale zatím nevedlo. Jablonec naopak vyráží do rychlých brejku, čímž hostům tropí potíže.
   
  46:46
  Nymburk právě vstřelil branku!
  Hosté korigují! Petr Josefus vyslal do sólového úniku STANISLAVA EISE. Ten se dostal až před Jelínka a pěknou střelou po vyrážečku využívá přesilovou hru. Asistence: Josefus.
   
  45:00
  Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Čechura – 2 min., držení).
   
  41:35
  Jablonečtí oslabení zvládají velmi dobře. Daří se jim vykrývat palebné úhly, a navíc při každé příležitosti úspěšně posílají kotouče do bezpečí.
   
  40:44
  Ivan Ďurač si pěkně povyjel na levý kruh, odkud donutil Jakuba Jelínka k zásahu. Domácímu brankáři postačilo, mít pokrytou bližší tyčku.
   
  40:19
  Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Mrkvička – 2 min., podrážení).
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Další třetina začne přibližně v 19:34.
   
  Prostřední dvacetiminutovka nabídla pouze jeden gól. Obstarali jej Vlci, kteří by museli nevídaně ubrat plyn, aby měli šanci přijít o plný bodový zisk.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:27
  Nyní do přečíslení unikal pro změnu NED Hockey. Akci táhl Ivan Ďurač, jenž vzal nakonec zakončení na sebe, z pravého kruhu ale prostor u bližší tyčky netrefil.

  Ondřej Belák

  Branky a nahrávky: 6. Tondr (Homolka, Bříška), 11. Tondr (Homolka, Bříška), 14. Mrkvička (Homolka, Abraham), 14. Maďar (Plíhal, Mulač), 29. Maďar (Čechura, Brokeš) – 6. Josefus, 47. Eis (Josefus), 55. Ďurač (Josefus)


  HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Hrstka) – Melovič, Mrkvička, Pilař, Pavlů, Čechura, Abraham, Havelka – Švík, Nezbeda, Frk, Homolka, Babec, Tondr Lukáš, Brokeš, Plíhal (C), Nevyhoštěný, Mulač, Maďar (A), Bříška (A).
  NED Hockey Nymburk: Sup (Mašek David) – Kříž (A), Hroudný, Tržický, Mašek Jan, Rittig, Knesl, Jirásek – Stehlík, Bičiště (A), Josefus (C), Král, Kuzďas, Ďurač, Voženílek, Kolouch, Smejkal, Eis, Kačírek.

  Diváci: 312