Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 3:4 (kon.)
konec
Moser Medical Graz 99ers
3:4 (0:0, 0:3, 3:1)
Orli Znojmo
Neděle 02.12.2018, 16:00 • Eisstadion Graz Liebenau • Erste Bank Eishockey Liga • 25. kolo
Předzápasové kurzy: 1.57 5.84 3.98
Partner:
   
  Byl to boj až do samého závěru! Ale Orli berou zaslouženě tři body, které se proti vedoucímu týmu tabulky rozhodně nezískávají lehce. Domácí si pravděpodobně podtrhli větev v úplném závěru, kdy Setzinger nevydržel s nervy a zbytečně dohrál Nováka u mantinelu. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera a brzy napočtenou. (18:15:52)
   
  Konec zápasu.
   
  59:42
  Rahm se vrací do brány, vhazuje se po jeho pravici. Tohle už Orli přečkají!
   
  59:42
  Vyloučení v týmu Moser Medical Graz 99ers (Setzinger – 2 min., krosček).
   
  59:01
  Domácí opět v šesti!
   
  58:56
  Graz právě vstřelil branku!
  A DANIEL OBERKOFLER přidává druhou branku! Domácí chvíli po vhazovaní opět odvolali gólmana, předvedli rychlou akci, kterou střelou z mezikruží zakončil právě Oberkofler! Asistence: Ken Ograjenšek a Oliver Setzinger!
   
  57:36
  Graz právě vstřelil branku!
  Domácí využívají nabídnutou přesilovou hru. DANIELU OBERKOFLEROVI stačilo stát u tyčky a čekat na přihrávku, která se dostavila. Asistence: Dwight King a Colton Yellow Horn.
   
  56:52
  Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Parkkonen – 2 min., hrubost).
   
  56:41
  Orli právě vstřelili branku!
  Lattner vybojoval puk za bránou, poslal jej do středního pásma, odkud ANTHONY LUCIANI trefil prázdnou bránu! Asistence: Jan Lattner.
   
  56:01
  Domácí odvolávají gólmana!
   
  55:13
  Graz se opět dostal do fáze, kdy buší na znojemská vrata, ale ta jsou neprodyšně uzavřena. Většina střel vůbec nedoputuje k bráně, a ty, které ano, jsou zlikvidovány Halászem.
   
  Byli upraveni asistenti u první a třetí znojemské branky.
   
  54:01
  Jedovatou střelu od modré kryje Halász do lapačky, vhazování po pravici znojemského gólmana.
   
  53:09
  Posledních pár vteřin přesilovky se ještě snaží využít Orli pro útok, z několika po sobě jdoucích střel ale nedokázali vymáčknout více než Rahmův zákrok betonem.
   
  52:42
  Domácí vystihli přihrávku Znojma a vytvořili velmi zajímavou akci, na jejímž konci stál Lakos, jehož ránu z dálky jen s obtížemi vytěsnil Halász do ochranné sítě!
   
  52:02
  Orli zatím nevyslali střelu na bránu, jsou ale na puku útočí.
   
  51:13
  Vyloučení v týmu Moser Medical Graz 99ers (Grafenthin – 2 min., sekání).
   
  49:49
  Když už se ale zadaří, je z toho velká šance! Luciani stál úplně sám před Rahmem, ale nedokázal propasírovat puk mezi jeho betony!
   
  49:42
  Domácí v plném počtu.

  Vojta Pojer

  Branky a nahrávky: 43. Zusevics, 58. Oberkofler (King, Yellow Horn), 59. Oberkofler (Ograjenšek, Setzinger) – 24. Kalus (Lattner, Stretch), 32. Kalus (Luciani, Stretch), 34. Kalus (Lattner), 57. Luciani (Lattner)


  Moser Medical Graz 99ers: Rahm (Höneckl) – Jakobsson, Lakos, Kirchschläger, Weihager, Egger, Soritz – Hamilton, Yellow Horn, Loney – Oberkofler, Garbowsky, Ograjenšek – King, Zusevics, Natter – Kainz, Moderer, Grafenthin.
  Orli Znojmo: Halász (Lassila) – Lattner, Stehlík, Parkkonen, Kruckovyč, Šnajnar, Tejnor – Kalus, Stretch, McPherson – Hlava, Kujawinski, Němec – Novák, Matuš, Luciani – Špaček, Bulín, Oščádal.

  Rozhodčí: Ofner, Trilar – Bärnthaler, Zgonc

  Diváci: 1600