Zlín – Havířov 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 5:1 (kon.) | Kladno – Liberec 0:9 (kon.)
Č. Budějovice – Tábor 3:2 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 4:5 (kon.) | Vítkovice – Dynamo 8:3 (kon.)
K. Vary – Kobra 3:0 (kon.) | Třemošná – Sparta 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Warriors Brno – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.)
konec
HC Litvínov
5:1 (1:0, 2:0, 2:1 - N 0:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Sobota 15.12.2018, 12:00 • ZS Ivana Hlinky • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba A
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:20:12)
     
    6. série
    1:2
    Šiler proměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Minařík neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Brouček neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Soukup M. proměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Krocker neproměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Korčák neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Skuhrovec neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Dvořák neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Slavík neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Soukup D. neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Minařík proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Špaček neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Nájezdy rozhodnou o tom, který tým si připíše extra bod z nadstavby.
     
    Konec prodloužení.
     
    64:30
    Hra pokračuje dál.
     
    64:29
    Skvělou šanci Plzně likviduje Čermák! Rozhodčí se radí, jestli kotouč nepřešel brankovou čáru před přerušením.
     
    64:19
    Bočan chytá střelu Litvínova a posílá svůj tým do útoku.

    Petr Význer

    Branky a nahrávky: 19. Brouček (Slavík), 34. Brouček (Slavík, Hocelík), 37. Dej, 59. Skuhrovec (Hocelík, Krocker), 59. Brouček (Krocker, Kuchař) – 50. Hauser (Páník, Dáňa)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Špaček (PLZ)
    1:0   Minařík (LIM)
    2. série:
    1:0   Soukup D. (PLZ)
    1:0   Slavík (LIM)
    3. série:
    1:0   Dvořák (PLZ)
    1:0   Skuhrovec (LIM)
    4. série:
    1:0   Korčák (PLZ)
    1:0   Krocker (LIM)
    5. série:
    1:1   Soukup M. (PLZ)
    1:1   Brouček (LIM)
    6. série:
    1:1   Minařík (LIM)
    1:2   Šiler (PLZ)


    HC Litvínov: Čermák (Herkommer) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kuchař, Novotný, Hora – Beran, Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Postl, Slavík, Špaček, Brouček, Krocker, Skuhrovec "C"
    HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Kanta, Schindler, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník "C", Hauser, Soukup D., Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup M., Václavík, Kaiser, Šiler

    Rozhodčí: Plachý – Holada, Sýkora