Vítkovice – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 6:1 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Zlín – Třinec 1:4 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 9:3 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 2:4 (kon.)
Havířov – Dynamo 2:0 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 12:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 1:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Tábor 4:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 2:4 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 2:7 (kon.)
Slavia – Liberec 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 8:0 (kon.) | Přerov – Warriors Brno 6:0 (kon.)
konec
HC Dukla Jihlava
6:1 (1:0, 3:1, 2:0 - N 1:0)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 31.01.2019, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba D
Partner:
   
  S konstatováním, že HC Dukla Jihlava zapisuje v utkání proti Motoru všechny čtyři body, když základní část vyhrála 6:1 a v nastavení, resp. prodloužení, 1:0, se s Vámi loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý. (20:27:52)
   
  Jihlavští hokejisté nakonec zvládli i nadstavbu, když se v čase 63:51 prosadil Martin Pigl. Jihlavský útočník odstavil od puku soupeře, který váhal s přihrávkou, a svůj úprk na Slaninu zakončil střelou do šibenice. Dukla tak bere důležité čtyři body.
   
  Konec zápasu.
   
  63:51
  Dukla právě vstřelila branku!
  Kříž nedostal přihrávku na svého spoluhráče, který si o ní mezi kruhy klepal. Naopak. MARTIN PIGL mu sebral puk, ujel soupeři a své sólo zakončil vymetenou levou šibeničkou.
   
  62:30
  Jihlavským ofsajdem je hra přerušená a Matyáš Hromada se vrací na vlastní střídačku.
   
  61:40
  A nyní raději tlumí na hrudi střelu Marhouna z osy kluziště.
   
  61:27
  Útočí také hosté, nicméně Maláč je zatím pozorný.
   
  60:48
  Chvátal nebyl dalek tomu, aby využil zmatků před českobudějovickou brankou, leč puk do sítě nedostal. Poté se z otočky na levém kruhu neprosadil ani Pavelec a oba týmy jdou střídat.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Ve třetí části přidala Dukla další dvě branky, když se ve 47. minutě trefil z přesilovky Marek Melenovský a na konečných 6:1 završil stav Matěj Kravec. Jihlava měla ještě další výrazné šance, ale ty už brankou neskončily. Nyní se bude hrát o bod navíc v nastavení.
   
  Konec základní hrací doby.
   
  59:51
  Hned po Bulíkově zakončení vznikla před brankou hostí strkanice, ve které Matyáš Hromada před vlastní klecí padl na puk a za zdržování hry je ještě před nastavením vyloučen, což už ale nic neřeší. Jen to, že hráč hostí si první dvě minuty nastavení nezahraje.
   
  59:47
  David Bulík měl na holi závěrečnou sedmičku, když měl před sebou pouze přemísťujícího se Slaninu. Zakončoval dobře do jeho protipohybu, leč branka to nakonec není, hosté jí nějak zastavili před čárou.
   
  59:09
  Domácí také a následuje menší šarvátka před Maláčem. Ta se ale obejde bez vyloučení.
   
  59:05
  Hosté hrají v pěti.
   
  58:41
  Zakázané uvolnění Dukly.
   
  58:21
  S návratem vyloučeného Cibulky pálil z levého kruhu hodně ostře domácí forvard Pavelec, ale Slanina si prostor u bližší tyče pokryl.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

  Tomáš Lysý


  Hledáme zpravodaje pro A-tým i mládež HC Dukla Jihlava. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 16. Broža (Pavelec, Pigl), 24. Hrbek (Chvátal), 29. Juřička (Štorek, Chvátal), 31. Bulík (Broža, Kravec), 47. Melenovský (Zdarsa, Pavelec), 52. Kravec (Broža, Bulík), 64. Pigl – 36. Petrásek (Cibulka, Lukeš)


  HC Dukla Jihlava: Maláč (Sigmund) – Port, Chvátal, Matějíček, Adam, Hrbek, Vranka – Pigl, Melenovský, Pavelec – Zdarsa, Štorek, Juřička – Mlejnek, Bulík, Broža – Kravec. Trenér: Štěpán Moravec
  HC Motor České Budějovice: Slanina (Heidinger) – Placek, Cibulka, Kumpfmüller, Hromada, Hail, Čančura – Březina, Budík, Kudrnáč – Lukše, Marhoun, Dub – Dubský, Pitel, Petrásek – Sochor, Korndörfer, Kříž. Trenér: Radek Bělohlav

  Rozhodčí: Čuňočka – Czubaj, Husák