Kobra – K. Vary 1:9 (kon.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Liberec – Kladno 4:5 (po pr.)
PZ Kladno – Chomutov 3:2 (kon.) | Tábor – Č. Budějovice 3:4 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 0:3 (kon.)
Havířov – Zlín 3:4 (po pr.) | Sparta – Třemošná 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:4 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 3:6 (kon.) | Dynamo – Vítkovice 2:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 4:2 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 2:1 (po pr.) | Přerov – Technika Brno 6:1 (kon.)
konec
HC Olomouc
2:3 (2:1, 0:2, 0:0 - N 0:0 - 0:1)
HCM Warriors Brno
Čtvrtek 17.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba E
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:16:33)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HCM Warriors Brno.
    LUDVÍK LYSONĚK dává rozhodující nájezd.
     
    8. série
    1:2
    Masare nedává.
     
    8. série
    1:2
    Lysoněk zavěšuje do růžku.
     
    7. série
    1:1
    Spurný na Geibla podruh nevyzrál.
     
    7. série
    1:1
    Havelka neproměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Prísažný nedává.
     
    6. série
    1:1
    Havelka najel jen do gólmana.
     
    5. série
    1:1
    Ambož také nastřelil tyčku!
     
    5. série
    1:1
    Masare nastřelil tyč!
     
    4. série
    1:1
    Hykl neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Spurný svižnou střelou překonává Geibla.
     
    3. série
    0:1
    Zelinka nedává.
     
    3. série
    0:1
    Prísažný dokázal položit soupeřova gólmana na záda, ale překonat se mu ho nepodařilo.
     
    2. série
    0:1
    Havelka proměňuje!
     
    2. série
    0:0
    Ruda nedává.
     
    1. série
    0:0
    Ani Heinrich neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Fasner zakončuje do Geiblovy lapačky.
     
    Konec prodloužení.

    Kristýna Nováková

    Branky a nahrávky: 9. Prísažný (Kusák, Pekr), 18. Ruda (Stratil) – 2. Lysoněk, 32. Havelka (Heinrich), 33. Zelinka (Hykl), rozh. náj. Lysoněk

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Fasner (OLO)
    0:0   Heinrich (WAB)
    2. série:
    0:0   Ruda (OLO)
    0:1   Havelka (WAB)
    3. série:
    0:1   Prísažný (OLO)
    0:1   Zelinka (WAB)
    4. série:
    1:1   Spurný (OLO)
    1:1   Hykl (WAB)
    5. série:
    1:1   Masare (OLO)
    1:1   Ambož (WAB)
    6. série:
    1:1   Havelka (WAB)
    1:1   Prísažný (OLO)
    7. série:
    1:1   Havelka (WAB)
    1:1   Spurný (OLO)
    8. série:
    1:2   Lysoněk (WAB)
    1:2   Masare (OLO)


    HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Spurný, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček, Přidal – Havel, Václavský, Kusák, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
    HCM Warriors Brno: Geidl (Šebo) – Zavřel, Gryc, Berka, Mlčoch, Kala, Svoboda, Brokeš, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Milotinský, Hanák, Heinrich

    Rozhodčí: Přikryl – Bubela, Zedník