Jablonec – Žižkov 2:1 (kon.)
konec
FK Jablonec
2:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 20.01.2019, 11:00 • Mšeno, UMT • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy: 1.11 9.46 20.0
   
  Je dobojováno! Jablonec potvrdil roli favorita, ovšem vítězství se nerodilo snadno. První poločas nám branku nepřinesl, do druhé půl pak naskočili Jovovič s Ikaunieksem, kteří rozhodli o výhře prvoligového celku. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:17:54)
   
  90+1
  Konec zápasu.
   
  90
  Žižkov chyboval v rozehrávce a na brankáře pražského klubu se opět řítil jablonecký fotbalista. Ten ale znovu neuspěl!
   
  89
  Jedna z posledních akcí tohoto utkání. Viktorii teď zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd!
   
  88
  Pražané ještě rozhodně nic nevzdávají. Pro centr z pravé strany si ale bez větších problémů došel brankář Hanuš, který ihned rozehrál.
   
  86
  Žižkov se dostal do zajímavě se rozvíjející akce. Celou situaci však nevyřešil úplně nejlépe a na pravé straně přišel o míč.
   
  85
  Po levé straně zatáhl ve druhé půli velmi aktivní Jovovič. Vypadalo to na odkop od branky, rozhodčí ukazuje směrem na rohový praporek.
  83. Davis IKAUNIEKS - 2:1
   
  83
  Jablonec právě vstřelil branku!
  Totožná situace jako před malou chvílí! Výbornou přihrávku za obranu dostal DAVIS IKAUNIEKS, který tváří v tvář překonal žižkovského brankáře!
   
  82
  Na druhé straně se jablonecký fotbalista dostal do samostatného úniku. Brankář Pražanů byl rychle na zemi a vytáhl výborný zákrok!
   
  81
  Žižkov se nyní vehementně dožadoval odpískání pokutového kopu po údajné ruce jednoho z jabloneckých fotbalistů. Hlavní rozhodčí však stejného názoru nebyl!
   
  80
  Míč se dostal opět až za postranní lajnu. Rozehrávat bude žižkovský brankář, ten však rozhodně nikam nepospíchá.
   
  79
  Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka hry. Balón nyní skončil v zámezí, rozehrávat bude prvoligový celek.
   
  77
  Pražané mohli jít do vedení! Opět to bylo po rohovém kopu, s nebezpečnou hlavičkou si poradil Hanuš, který míč reflexivně vyrazil na další roh!
   
  76
  Z pravé strany teď do pokutového území Jablonce směřoval centr. Fotbalisté v zelených dresech odvrátili na rohový kop.
   
  75
  Štěpánek poslal výborný pas na levou stranu, kde se s ním rozeběhl Jovovič. Ten dělal kličku na střed, o balón nakonec přišel.
   
  74
  Kousek za hranicí velkého vápna upadl Ikaunieks, který se dožadoval odpískání faulu. Hlavní rozhodčí byl jiného názoru.
   
  72
  Na levé straně míč podržel Jovovič, který přihrával pod sebe. Centrovaný míč Kubisty se do vápna soupeře už nedostal.
   
  71
  V pokutovém území pražského klubu došlo ke srážce dvou hráčů. Žižkovský fotbalista zůstává ležet na zmrzlé umělce, hra je přerušena.

  Štěpán Slovák


  Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

  Branky: 65. Jovovič, 83. Ikaunieks – 68. Opluštil


  FK Jablonec: Hanuš – Holeš (46. Jankovič), Hovorka, 46. (Štěpánek), Sobol – Pleštil (46. Acosta), Kratochvíl (46. Fábry), Hübschman (46. Kubista), Považanec (46. Breda), Peřina (46. Jovovič) – Chramosta (46. Ikaunieks)
  FK Viktoria Žižkov: Hrubeš – Antl, Rothe (73. Ippolito), Opluštil, Žužulka (46. Vitija) – Urbanec (46. Stříž), Batioja, Halgoš (65. Šustr), Frisoni- Cabaña (60. Vrána) – Dočekal (60. Zeman)

  Rozhodčí: Martínek

  Diváci: 150