Kladno – Chomutov 1:2 (po pr.) | Motor ČB – Dynamo 5:2 (kon.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 21.04.2019, 17:00 • Budvar aréna • Baráž o extraligu • 11. kolo
Předzápasové kurzy: 2.0 4.45 2.76
Partner:
   
  Konec zápasu. (19:15:16)
   
  59:20
  Diváci se hromadně zvedají a děkují hokejistům za letošní sezónu, jež byla podle většiny úspěšná. Opravdu se postavil beze zbytku celý stadion!
   
  59:00
  Minuta do konce utkání!
   
  58:41
  David Gilbert už to také vzal na sebe! Prohnal se přes půlku hřiště a snažil se natlačit před Vlka, kterému to chtěl poslat mezi betony. V tu chvíli ovšem vyhodil branku, takže je pískáno. Vlk měl navíc puk pod kontrolou.
   
  58:15
  Zdeněk Doležal to chtěl vzít na sebe, což se neukázalo jako nejlepší řešení. Navíc je pár vteřin poté domácím hokejistům pískán úmyslný ofsajd.
   
  57:46
  Na druhé straně se dostal do zajímavé pozice Zdeněk Doležal, ovšem jeho rána šla doprostřed branky, kde si to Vlk bez potíží pohlídal.
  57:14 Jan ZDRÁHAL - 5:2
  Zdroj: Hokejka TV
   
  57:14
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Těsně po konci početní výhody se Dynamo prosazuje! Východočeši naprosto rozebrali obranu domácího celku. Nakonec našel Dušek křižným pasem JANA ZDRÁHALA, jenž dával do prázdné. Asistence: Antonín Dušek a Michal Pochobradský.
   
  57:10
  Cody Bradley je na ledě!
   
  56:30
  Až nyní se Východočeši dostali do útočného pásma, kde se snažili kombinovat. Moc jim to ale nevyšlo, jelikož nepřesný pas je vyhnal do středního pásma.
   
  55:47
  České Budějovice se zatím brání velmi dobře. Dynamo se ještě s kotoučem nedostalo přes modrou čáru a Motor vyhazuje jeden puk za druhým.
   
  55:22
  David Gilbert si najížděl na případnou křižnou přihrávku před branku Vlka. Ta tam také šla, ale pardubický hráč se stihl vrátit a puk odpálit.
   
  55:10
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Cody Bradley – 2 min., podrážení).
   
  54:15
  Ondřej Kachyňa si najížděl do střelecké pozice. Nakonec mu tam přihrávka přišla, jenže na poslední chvíli mu hráč hostí zablokoval hokejku.
   
  54:00
  Dnešní utkání sleduje 6362 diváků. Ale co si budeme podívat, tento počet rozhodně neodpovídá. Diváků je tu rozhodně méně. Nikomu to ale nevadí, takže stadionem projíždí mexická vlna!
   
  53:36
  Což změnil Patrik Poulíček. Ten si najel do dobré střelecké pozice a mířil do šibenice. Puk zastavilo Kváčovo rameno. Následuje poslední komerční přestávka.
   
  53:04
  Nyní se hraje takový hokej nahoru dolu, jenže bez vyložených šancí.
   
  52:07
  Milan Dančišin se pokoušel posunout puk na rozjetého Jakuba Doktora, ale k tomu se kotouč nedostal. Dynamo se tak může dostat zase do útoku.

  Denisa Józsová

  Branky a nahrávky: 14. Vydarený (Dančišin), 24. Heřman (Čermák, R. Přikryl), 34. P. Novák (Kachyňa), 46. Beránek (M. Novák, Babka), 49. Vydarený (M. Novák, Babka) – 44. Schaus (L. Horký, Poulíček), 58. J. Zdráhal (Dušek, Pochobradský)


  ČEZ Motor České Budějovice: Kváča (Strmeň) – Vydarený, M. Jandus, Doktor, Kachyňa, Prospal ml., Babka – Čermák, R. Přikryl, Heřman – M. Novák, Gilbert, Doktor – Beránek, Bradley, Z. Doležal – Šimánek, Dančišin, P. Novák.
  HC Dynamo Pardubice: Vlk (Klouček) – Mert, Schaus, Budík, M. Kratochvil, J. Zdráhal, Hrádek – Machala, Poulíček, L. Horký – Machač, Dušek, J. Kloz – Voženílek, Pochobradský, Matýs.

  Rozhodčí: Jeřábek, Hradil – Frodl, Komárek

  Diváci: 6362