Chomutov – Motor ČB 6:4 (kon.) | Dynamo – Kladno 4:1 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
6:4 (1:1, 3:1, 2:2)
ČEZ Motor České Budějovice
Úterý 23.04.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Baráž o extraligu • 12. kolo
Předzápasové kurzy: 1.7 4.5 3.62
Partner:
   
  Pro letošní sezónu se s vámi loučím za celou chomutovskou redakci a budeme se na vás opět těšit v letních měsících, kdy se Piráti budou připravovat na další sezónu. (19:58:05)
   
  V posledním kole barážové skupiny se Chomutovští ubojovali vedení. Ovšem v ROCKNET ARÉNĚ i tak převládá smutek, jelikož Piráti doprovodí právě České Budějovice na cestě do Chance ligy.
   
  Konec zápasu.
  59:00 Jan STRÁNSKÝ - 6:4
  Zdroj: Hokejka TV
   
  59:00
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak teď si Chomutovští dávali přednost, kdo z nich dá vlastně gól! Celá trojice si několikrát vyměnila kotouč, až Ivan Huml přihrál před branku, odkud JAN STRÁNSKÝ dává Pirátům definitivní klid. Asistence: Ivan Huml a Petr Koblasa.
   
  57:38
  Přihrávku mezi kruhy převzal Jiří Šimánek, jehož pokus z jedné zamířil nad branku. Poté Motor chvíli ještě kombinoval, ale Piráti jeho snažení zastavili.
   
  56:26
  Za modrou čárou přebral kotouč Marek Tomica, který střelou přes obránce netrefil prázdnou branku Motoru!
   
  56:18
  České Budějovice dlouho točili Chomutov před jeho brankou. Z osy hrací plochy pak pálil do Pavláta Martin Jandus.
   
  55:48
  Velmi brzy míří Petr Kváča na střídačku a pouští do hry dalšího bruslaře!
  55:07 Roman PŘIKRYL - 5:4
  Zdroj: Hokejka TV
   
  55:07
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Dramatická koncovka je na světě! Od modré čáry se napřáhl ROMAN PŘIKRYL, jenž díky clonícímu spoluhráči propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Jandus a Martin Novák.
   
  55:02
  Zleva to na zadní tyč zkoušel Zdeněk Doležal, ale také jeho vychytal lapačkou chomutovský brankář.
   
  54:24
  Z mezikruží vystřelil René Vydarený. jeho pokus srazil bránící hráč do pravého kruhu pro vhazování, odkud bez přípravy pálil k bližší tyči Cody Bradley. Jenže Dominik Pavlát se výborně přesunul a předvedl nádherný zákrok lapačkou!
   
  54:03
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Stránský – 2+2 min, vysoká hůl).
   
  53:18
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Lukáš Blaha – 2 min., podrážení).
   
  52:25
  A opět David Gilbert, který chtěl vystřelit z levého kruhu pro vhazování. Ovšem v posledním momentě mu do střely vložil hůl vracející se Lukáš Kovář.
   
  51:45
  Domácí celek se hnal do útočného akce, ale pro ofsajd je hra vykázaná zpátky do středního pásma.
  50:26 David GILBERT - 5:3
  Zdroj: Hokejka TV
   
  50:26
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Rychlá kombinace Motoru končí dalším gólem v tomto bohatém střetnutí! Z levé strany přihrával přes osu Martin Novák, jenž našel na zadní tyči spoluhráče. DAVID GILBERT pak už zasunul černou gumu za bezmocného Dominika Pavláta. Asistence: Martin Novák a Pavel Novák.

  Michal Luxa

  Branky a nahrávky: 15. Koblasa (Huml, Duda), 28. Chlán (Klhůfek), 29. L. Kovář (J. Stránský, Chlouba), 38. Koblasa (Klhůfek), 43. Koblasa (Klhůfek), 59. J. Stránský (Huml, Koblasa) – 20. Bradley (M. Jandus, Z. Doležal), 37. Doktor, 51. Gilbert (M. Novák, P. Novák), 56. R. Přikryl (M. Jandus, M. Novák)


  Piráti Chomutov: Pavlát (Stezka) – L. Kovář, Knot, D. Zeman, Štich, Trefný, Blaha, Seemann – Tomica, Huml, J. Stránský – Koblasa, Klhůfek, Chlán – A. Dlouhý, Šťovíček, Duda – Chrpa, Chlouba, Ouřada.
  ČEZ Motor České Budějovice: Kváča (Strmeň) – Babka, Vydarený, Prospal ml., M. Jandus, Doktor, Kachyňa – Heřman, R. Přikryl, Čermák – Doktor, Gilbert, M. Novák – Z. Doležal, Bradley, Beránek – P. Novák, Dančišin, Šimánek.

  Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Klouček, Gerát

  Diváci: 1363