Černošice – IHC Kladno 9:4 (kon.) | Devils Zlín – Uh. Brod 9:4 (kon.) | Brno – HC Boskovice inline 3:1 (kon.)
konec
Mission Roller Brno
3:1 (0:0, 1:1, 0:0, 2:0)
HC Boskovice inline
Neděle 12.05.2019, 16:00STILMAT extraliga inline hokeje • 4. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (17:15:15)
   
  47:26
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno (Kadlec – 1,5 min., sekání).
   
  47:12
  Čtvrtou branku Brna mohl přidat Drobný, ale jeho střela z pravého kruhu skončila po přípravě nad brankou.
   
  46:58
  Brno právě vstřelilo branku!
  Hrachovina dostal přesnou přihrávku k mantinelu, kde stál úplně sám. Rozhodl se pro rychlý přechod k brance, kam už najížděl ONDŘEJ STEHLÍK, jenž dostal kotouč po zemi za brankovou čáru. Asistence: Dominik Hrachovina.
   
  46:02
  Hasoňova přihrávka neprošla do předbrankového prostoru. Tempo hry se zvýšilo a oba brankáři mají dost práce.
   
  45:13
  Ani Šebek Chvátala z bezprostřední blízkosti nepřekonal a na druhou stranu se mohl vydat Hrachovina. Tomu ve střele či přihrávce zamezila obrana Boskovic.
   
  44:20
  Další šanci Filipa Krále, kterou vytěsňuje Chvátal. Domácí gólman si tentokrát vzal na pomoc svou vyrážečku a i tento zákrok se mu povedl. Puk končí v rohu hřiště.
   
  42:43
  Boskovice jdou druhému gólu opravdu naproti. Šmíd Chvátala nepřekonal, a tak vybídl Filipa Krále. Ani on puk do odkryté části brány nedostal a ztroskotal na domácím brankáři.
   
  41:25
  Bílý měl na hokejce vyrovnání, když k němu přišla neočekávaná nahrávka z druhé strany kluziště. Nezalekl se jí a okamžitě vypálil k odkryté bližší tyčce, kam však stačil dát gólman Chvátal svůj beton včas.
   
  40:35
  Brněnští se nemohou dostat od vlastní branky. Boskovice soupeři důsledně brání ve vyvezení kotouče.
   
  39:14
  Větší aktivitu můžeme vidět na straně Brna. Nejedná se však o žádný tlak, nýbrž individuální akce po přechodu do útočného pásma. Naposledy se pokoušel prosadit Göndör, který stejně jako jeho spoluhráči před ním trefil gólmana Külzera.
   
  37:12
  Ovšem mohlo být opět vyrovnáno. Do útočného pásma se nahnal Šebek a střelou zápěstím z mezikruží trefil přesně připravenou Chvátalovu lapačku.
   
  36:52
  Brno právě vstřelilo branku!
  A této útočné akce domácí celek využívá. Skácel poslal přihrávku na JAKUBA KADLECE, který dává svůj druhý gól v zápase pokusem mezi betony. Asistence: Roman Skácel.
   
  36:40
  Obraz hry se zatím nijak nemění. Brno se jako první dostalo ke kotouči a Drobný z pravého křídla přestřelil. Domácí jsou stále na puku, rozehrávají od vlastní branky.
   
  36:01
  Začala čtvrtá čtvrtina.
   
  36:00
  Třetí čtvrtina skončila.
   
  35:54
  V posledních sekundách se vhazovalo před Chvátalem. Brno toto buly vyhrálo a uchýlilo se k pouhému vyhození. V této části hry už se nic nestane.
   
  35:38
  Domácí v plném počtu.
   
  35:10
  Střela Filipa Krále z mezikruží trefila masku domácího brankáře. Hraje se dál.

  Daniel Kinc

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 23. Kadlec (Hrachovina D.), 37. Kadlec (Skácel), 47. Stehlík (Hrachovina D.) – 24. Šebek (Bílý, Němec)


  Mission Roller Brno: Chvátal (P. Hrachovina) – Kazlepka, Sedláček, Rosendorf, Göndör – Dufek, Stehlík, Skácel, D. Hrachovina, Kadlec, Drobný.
  HC Boskovice inline: J. Külzer (Martinčík) – Němec, N. Külzer – Müller, F. Král, Šebek, Pilát, Šmíd, Bílý, Antal, T. Král, Šmahel, Hasoň.

  Rozhodčí: Stanislav Cik, Josef Novotný