Vlašim – Sparta B 2:0 (kon.) | Zagłębie S. – Třinec 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Trenčín 1:0 (kon.)
Teplice – Jihlava 2:2 (kon.) | Senica – Slovácko 2:1 (kon.) | Apollon Limassol – Bohemians 1905 0:0 (zruš.)
Slovan Bratislava – St. Pölten 2:0 (kon.) | Jablonec – Bielefeld 0:4 (kon.)
konec
FC Hradec Králové
1:0 (0:0)
AS Trenčín
Středa 03.07.2019, 16:00 • Hlinsko • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy: 1.95 3.89 3.23
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Hradce, který svého soupeře porazil poměrem 1:0. Druhý poločas nám nabídl několik zajímavých momentů, navíc se o jedinou branku tohoto zápasu postaral Firbacher. Také Trenčín se konečně dostal do šancí, ta největší skončila na brankové konstrukci. Dnešní utkání tedy rozhodla jediná branka, vítězství bere na své konto Hradec. (17:46:58)
   
  90
  Konec zápasu.
   
  89
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Trenčínu se krátí čas. Dost možná se nebude vůbec nic nastavovat.
   
  88
  Po levém křídle si to namířil Jukl, který kolem sebe neměl vhodnou podporu spoluhráčů. Nakonec jsme sledovali další zpětnou nahrávku.
   
  86
  Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Hradec stále drží jednobrankové vedení. Poslední minuty nepřinášejí nic moc záživného.
   
  85
  Firbacher dostal v krátkém časovém sledu druhou žlutou kartu, rozhodčí ho tak poslal ke střídačkám. Jedná se o přátelský zápas, Firbachera tak nahradí jiný spoluhráč.
   
  84
  Ta se zatím konat nebude, neboť se nejvýše do vzduchu dostal jeden z protihráčů, který pouze prodlužoval za sebe. Na Hradec číhá rohový kop.
   
  83
  Z hodně velké vzdálenosti to Čech zkoušel pasem k pokutovému území, kde Firbacher vybojoval standardní situaci. Šance na druhou branku.
   
  79
  Chudý se postavil k rozehrávce volného kopu, přičemž v tomto případě rozehrával na Doležala, který to zkouší podél pravé postranní lajny.
   
  78
  Ani tentokráte nebylo pískáno, naopak sudí raději pustil hru. Trenčín má velké problémy s přechodem do útoku, Hradec tak stále drží čistý štít.
   
  77
  Žlutou kartu dostává Filip Firbacher (FC Hradec Králové).
   
  77
  Švantner neúnavně napadal rozehrávku soupeře, který se přeci jenom dostal ke středovému kruhu, kde si Teixeira nedošel pro zisk standardky.
   
  76
  Nakonec jsme sledovali přímý projektil, který přeci jenom doskákal až k Ottmarovi, jenž neměl sebemenší problém. Navíc sám založil protiakci.
   
  75
  Žlutou kartu dostává Ivenzo (AS Trenčín).
   
  75
  Ve středu hrací plochy si nedovoleným zákrokem pomohl Zorvan, který místo míče trefil nohu soupeře. Trenčín bude rozehrávat standardní situaci.
   
  74
  Brankář Chudý proto mohl vyhazovat do strany na Skovajsu, který se dostal do nepříjemného obležení, ze kterého mu nakonec pomohl spoluhráč.
   
  73
  Ještě se chvíli nehrálo, na scénu se dostal lékařský personál, který musel řešit menší zranění. Posléze to centrem zkoušel Kopečný, který nikoho nenašel.
   
  72
  Roztažení hry na pravou stranu našlo kopačku jednoho z hráčů Hradce, který si poté došel pro zisk volného kopu. K němu se staví brankář Ottmar.
   
  71
  Vhazovali také hráči Hradce, kteří to zkoušeli centrovanou nabídkou, jenž v pokutovém území zasahoval Buyl. I tak se český celek dostal zpět k míči.

  David Suchý

  Branky: 55. Firbacher

  Karty:   77. Firbacher (HKR) – 75. Ivenzo (TRE)   85. Firbacher (HKR)


  FC Hradec Králové: Vízek (46. Ottmar) – Černý (46. Kopečný), Zbrožek (60. Čech), Martinec, Urma – Soukeník (46. Jukl), Kateřiňák (46. Zorvan) – Procházka (60. Švantner), Djurdjević (60. Doležal), Vlkanova – Prekop (46. Firbacher)
  Náhradníci: Ottmar – Čech, Doležal, Firbacher, Jukl, Kopečný, Švantner, Zorvan

  AS Trenčín: Šemrinec – Kvocera (26. Pišoja), Pavlovič (69. Lamine), Laczkó, Skovajsa – Abdul (46. Koolwijk) – Comvalius (78. Kvocera), Kadák, Ubbink, Adekunle (43. De Buyl) – Čatakovič (46. Teixeira)
  Náhradníci: Chudý – Julien, Sleegers, Buyl, Teixeira, Lamine, Pišoja, Koolwijk

  Rozhodčí: Pechanec