Litvínov – Spartak Moskva 1:2 (kon.)
konec
HC VERVA Litvínov
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Spartak Moskva
Sobota 27.07.2019, 17:30 • HOME CREDIT Arena, Liberec • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Zápas je u konce a oba týmy se dočkaly zaslouženého potlesku od cca tří stovek litvínovských fanoušků. Výhru nakonec slaví ruský tým, který prokázal vyšší pohotovost v zakončení. Litvínov zápas prohrál především v přesilovkách, kterých měl k dispozici opravdu hodně, leč žádnou z nich nevyužil. Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního odpoledne. (19:45:09)
   
  Konec zápasu.
   
  59:09
  Jan Myšák se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku a mohl zápas poslat do prodloužení! Julius Hudáček si ale pohlídal škvíru mezi betony a podržel svůj celek.
   
  58:27
  Litvínov si bere oddechový čas.
   
  58:27
  Verva se připravila o šanci na vyrovnání. Lukáš Kašpar (LIT) putuje na trestnou lavici za sekání. Navíc inkasoval i desetiminutový trest za protesty.
   
  58:01
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  56:57
  Hosté v plném počtu.
   
  56:42
  Jakub Petružálek využil zaváhání obránců a po pravé straně projel až do brankoviště. Jeho kličku do bekhendu však Julius Hudáček vystihl.
   
  55:57
  Po další nevyužité šanci Litvínova hosté vyhazují puk až k Davidu Honzíkovi.
   
  55:39
  Julius Hudáček měl nyní nemalé problémy s tvrdým projektilem Marka Baránka. Kotouč mu vypadl z rukavice, naštěstí pro jeho tým jej stihl ukrýt před dotírajícími protihráči.
   
  54:53
  Spartak dostává v dnešním utkání už druhý trest za špatné střídaní. Po uplynutí tří vteřin začne přesilovka Vervy pět na čtyři.
   
  53:58
  Moskvané drželi útočnou třetinu, o tu ale přišli kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
   
  52:56
  Uvidíme hru čtyři na čtyři. Anton Zlobin (SPM) je vyloučen za sekání a Martin Hanzl (LIT) za tentýž prohřešek.
   
  51:24
  Spartak právě vstřelil branku!
  Spartak si bere zpět vedení! GLEB ŠAŠKOV zkusil Davida Honzíka překvapit střelou z ostrého úhlu a to se mu povedlo! Domácímu brankáři puk propadl za brankovou čáru a Moskva vede 2:1. Asistence: Maxim Cyplakov, Vječeslav Lešhenko.
   
  48:57
  Na přesilovkách bude muset Verva do začátku extraligy ještě zapracovat. Ani tentokrát totiž menšího počtu protihráčů na ledě nevyužila.
   
  48:52
  Fanoušci Litvínova, kterých do Liberce dorazilo velmi úctyhodné množství, se dožadují branky. Jejich miláčci se ale jen těžko dostávají do střeleckých pozic.
   
  47:37
  Chochlačjov se málem dostal do samostatného úniku, k němu směřující pas ale na poslední chvíli vypíchl Adam Jánošík.
   
  46:57
  A máme tu další početní výhodu Severočechů. Za podrážení putuje na trestnou lavici Ilja Talalujev (SPM).
   
  46:50
  Bude se vylučovat, Litvínov má zatím výhodu.

  Jonáš Majtyka

  Branky a nahrávky: 29. Doudera (Myšák) – 15. Šabalovskij, 52. Šaškov (Cyplakov, Lešhenko)


  HC VERVA Litvínov: Janus (40. Honzík) – Jánošík, Ščotka, Baránek, Doudera, Baláž, Štich – Kašpar (C), Mikúš, Hanzl, Bartoš, Myšák, Petružálek, Gerhát, Helt, Jícha, Zygmunt
  Spartak Moskva: Hudáček (Chomčenko) – Volkov, Šabalovskij, Arkalov, Cyplakov, Černych, Šaškov, Talalujev, Nikišin, Pedan, Lešhenko, Kruženkov, Trišin, Kulik, Viševskij, Kotlyarevskij, Krylov, Zlobin, Chochlačjov (C), Glebov, Fjodorov

  Rozhodčí: Zavřel, Wagner – Kajínek, Hejl