Kladno – Norimberk 3:4 (2:3 po s.n.) | Sokolov – Bayreuth 4:5 (3:4 po s.n.)
po s.n. (3:4)
HC Baník Sokolov
4:5 (2:2, 0:1, 2:1 - 0:0)
EHC Bayreuth
Neděle 01.09.2019, 16:00 • ZS Cheb • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:56:58)
     
    8. série
    3:4
    Bečvář neproměňuje.
     
    8. série
    3:4
    Kolozvary proměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Vrána neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Bartosch neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Kuběna neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Davidek neproměňuje.
     
    5. série
    3:3
    Kverka proměňuje.
     
    5. série
    2:3
    Busch neproměňuje.
     
    4. série
    2:3
    Kovařík neproměňuje.
     
    4. série
    2:3
    Lillich proměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Vracovský neproměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Kolozvary proměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Zadražil proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Bartosch proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Kuběna proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Davidek neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.

    Adam Dořák

    Branky a nahrávky: 14. Vrána (Vodička), 18. Kverka (Stříbrný, Čurda), 48. Kuběna, 50. Zadražil (Rohan) – 1. Bartosch, 10. Lillich, 32. Kolb (Kunz), 46. Gron (Schmidt, Järveläinen)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Davidek (BAY)
    1:0   Kuběna (SOK)
    2. série:
    1:1   Bartosch (BAY)
    2:1   Zadražil (SOK)
    3. série:
    2:2   Kolozvary (BAY)
    2:2   Vracovský (SOK)
    4. série:
    2:3   Lillich (BAY)
    2:3   Kovařík (SOK)
    5. série:
    2:3   Busch (BAY)
    3:3   Kverka (SOK)
    6. série:
    3:3   Davidek (BAY)
    3:3   Kuběna (SOK)
    7. série:
    3:3   Bartosch (BAY)
    3:3   Vrána (SOK)
    8. série:
    3:4   Kolozvary (BAY)
    3:4   Bečvář (SOK)


    HC Baník Sokolov: Fečo (Kuchař) – Přindiš (A), Vodička, M. Rohan, Michálek, Tomeček, Rulík, Zavřel – Vracovský, T. Rohan (C), Kovařík, Kuběna, Zadražil, Osmík, Čurda, Kverka, Stříbrný, Křehlík, Vrána, Bečvář, Čejka.
    EHC Bayreuth: Herden (Jaeger) – Martens, Schmidt, Karlsson, Mannes, Nijenhuis, Veisert, Zimmermann – Bartosch, Busch, Davidek, Gron, Kronawitter, Richter, Järveläinen, Kolozvary, Rajala, Kolb, Kunz, Lillich.

    Rozhodčí: Martin Grech, Tomáš Zubzanda – Tomáš Gerát, Štefan Belko