Jihlava – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Motor ČB – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Vsetín – Sokolov 3:2 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:2 (1:0 po s.n.) | Přerov – Kadaň 7:0 (kon.)
Poruba 2011 – Prostějov 9:3 (kon.) | Frýdek-M. – Havířov 2:1 (1:0 po s.n.)
konec
HC ZUBR Přerov
7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
SK Trhači Kadaň
Pondělí 16.09.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance Liga • 3. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Tak dnešní duel v jasné režii domácích rovněž končí jasným výsledkem! Ke čtyřem brankám z prvních dvou třetin přidali Zubři další tři v dějství posledním z hokejky Matouše Kratochvila, Romana Pšurného, jenž zkompletoval hattrick a kapitána Tomáše Sýkory, pro něhož se jednalo o druhou trefu. Kadaň si domů odváží druhý sedmigólový příděl v řadě, zato Přerované slaví zisk tří bodů! Já se s vámi pro dnešek loučím, u dalšího přenosu z MEO Arény opět na počtenou! (20:30:00)
   
  Konec zápasu.
   
  59:53
  Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Daniel Poizl – 2 min., napadení).
  59:15 Tomáš SÝKORA - 7:0
   
  59:15
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak sedmá trefa Zubrů byla takzvaným gólem do kuchyně! Přerov využil postavení v útoku, kde po sérii přihrávek nasměroval kotouč před branku Goiš, který se šťastně odrazil od brusle bránícího hráče až k hokejce TOMÁŠE SÝKORY. Ten si jemným doklepnutím puku do brány připisuje dnešní druhou branku do osobních statistik! Asistence: Jiří Goiš, Zdeněk Čáp.
   
  58:59
  V mezikruží před Štěpánkem se teď odehrávala chaotická situace, ze které nedokázal vytěžit puk ani jeden tým. Jakmile se puk k brankáři Kadaně dostal, okamžitě jej přikryl a nepřehlednou situaci ukončil.
   
  58:18
  Zakázané uvolnění, kterého se dopouští Přerovští.
   
  58:05
  Po ofsajdu Kadaně se u modré čáry do slovní konfrontace zapojili téměř všichni hráči na ledě, na žádné straně však tresty padat nebudou.
   
  57:58
  Přerov hraje v plném počtu.
   
  57:28
  Indrákovi k návratu na led po faulu Krisla zbývá 30 vteřin.
   
  56:56
  Kadaňská pětiminutová výhoda je téměř minulostí, připravili se o ni faulem Wágnera.
  56:05 Matouš KRATOCHVIL - 6:0
   
  56:05
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubři získali postavení v útočném pásmu a brzy z něj těží šestou branku večera! Na modrou čáru přišla od Moučky přihrávka MATOUŠI KRATOCHVILOVI, který propálil Štěpánka! Asistence: Jaroslav Moučka, Zdeněk Čáp.
   
  55:41
  Podruhé dnes sledujeme hru čtyř proti čtyřem.
   
  55:16
  Emoce po tvrdém hitu Krisla nyní cloumají především Kadaňskými, hra je teď dosti rozkouskovaná.
   
  54:44
  Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (František Wágner – 2 min., faul kolenem).
  Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
   
  52:58
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 5 min. + osobní trest do konce utkání, úder do oblasti hlavy a krku). Trest odpyká Daniel Indrák.

  Na ledové ploše zůstal dlouho ležet další hráč Kadaně, kterým je Klodner. Ten inkasoval tvrdý hit od Krisla poblíž boxu s časomírou. Klodner ale bohužel led po svých neopustil a viditelně otřesený rovněž zamířil do šaten. Pro Krisla i atakovaného Klodnera dnešní utkání končí.
   
  52:25
  Chlouba zkoušel střílet přes Weinholda, domácí bek ale jeho úmyslům zabránil.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 3. Dufek (Süss, Krisl), 10. Pšurný (T. Doležal, Navrátil), 11. T. Sýkora (Goiš, M. Kratochvil), 25. Pšurný (Kubeš, Navrátil), 44. Pšurný (Zbořil, Kubeš), 57. M. Kratochvil (Moučka, Čáp), 60. T. Sýkora (Goiš, Čáp)


  HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Krisl (A), R. Černý, Kubeš, Zbořil (A), Weinhold, Čáp – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Moučka, Hejcman, Číp – Goiš, T. Sýkora (C), M. Kratochvil – Dufek, F. Dvořák, Süss – Indrák.
  SK Trhači Kadaň: Wolf (11. Štěpánek) – Poizl, Trefný (C), Šilhán, L. Chalupa, Eliáš, Mert, Klodner – Čech, Chlouba (A), Wágner – Zabloudil, Rindoš (A), Řepík – Matýs, Hotěk, Koblížek – Zd. Zabloudil, Dubský.