Motor ČB – Litoměřice 2:6 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:0 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Přerov – Jihlava 1:3 (kon.) | Poruba 2011 – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 8:0 (kon.)
Havířov – Třebíč 1:3 (kon.) | Sokolov – Prostějov 3:9 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HC Dukla Jihlava
Středa 25.09.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance Liga • 7. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Střely: 32:33
  Vyloučení: 3:3 (bez využití)
  Zblokované střely: 5:8
  Vhazování: 44:26 (22:04:29)
   
  Těmito slovy se s vámi dnes loučím a zvu vás ke sledování dalších našich textových přenosů z hokejové Chance ligy.
   
  Dnešní zápas končí první domácí porážkou přerovských Zubrů, kteří nedokázali vzdorovat Jihlavě a podlehli jí 1:3. Duklu dnes zdobil lepší pohyb a také efektivnější zakončení. Gólově se pod dnešní utkání podepsal Jiří Fronk, který nadvakrát dorazil puk za Petráska, a také David Čermák, který potrestal nepochopitelnou hrubku v rozehrávce Jakuba Kubeše. A i když po další chybě snížil Matouš Kratochvíl, na body to dnes domácím nestačilo. Stav utkání upravil střelou do prázdné branky kanonýr Matěj Pekr a stanovil tak skóre na 3:1 pro Jihlavu.
   
  Konec zápasu.
   
  59:55
  Petrásek už ani nepřerušil hru a nechá svého spoluhráče dohrát zápas za brankou.
  59:23 Matěj PEKR - 1:3
   
  59:23
  Dukla právě vstřelila branku!
  MATĚJ PEKR po tom, co se vrátil z trestné lavice, ukořistil puk před Zbořilem a naprosto v pohodě pečetil dnešní tříbodový zisk pro Duklu gólem do prázdné branky. Bez asistence.
   
  59:20
  Čáp skvěle střílel z levého kruhu, ale Brož opět skočil po volném puku a nepovolil Navrátilovi dorážet. Brož pak dokonce rozehrál a Jihlava dostala puk do bezpečí.
   
  59:10
  Přerov se drží s pukem v pásmu, ale domácím chybí střelba.
   
  58:50
  Přerov hraje v šesti, Petrásek je na střídačce.
   
  58:45
  Jihlava si bere oddechový čas trenér Vlk se bude své svěřence snažit hlavně uklidnit. Před chvílí byli totiž hodně blízko inkasování.
   
  58:30
  Přerov předvedl neskutečný tlak a zámek, Pšurný nejprve vybruslil až do mezikruží, ale branku v ideální pozici minul. Pak stejný hráč nabil křižným pasem Navrátilovi, ale ten trefil jen boční síť a málem pak ve vzteku rozlámal svou hokejku.
   
  57:55
  Střelu Krisla znovu zblokovala obětavá jihlavská obrana, ale Přerov se stále drží s pukem v pásmu, kde strávil v podstatě celé dvě minuty.
   
  57:30
  Krisl po nepřesné přihrávce nemohl střílet, další pokus vyslal až od modré Navrátil. Brož odrazil puk vyrážečkou až do ochranné sítě.
   
  57:10
  Zbořil trefil svou střelou jen Anděla, ale vystřelil záhy znovu a Matouš Kratochvíl se málem dostal k nebezpečné dorážce. Brož se ale po volném puku vrhl tygřím skokem a přikryl ho.
   
  56:44
  Další vzájemný souboj Pekra s Čápem tentokrát vyústil ve faul jihlavského útočníka, i když Čáp tomu zákroku hodně přidal. Přesilovka pro Zubry.
   
  56:26
  Sýkora přihrával na aktivního Šimona Kratochvíla, ale ten nezakončil.
   
  56:07
  Čermák bojoval s Navrátilem u mantinelu, puk nakonec vyklouzl do středního pásma.
   
  55:44
  Čachotský zkušeně podržel puk u mantinelu a uspořil cenné vteřiny.

  Adam Kodet


  Hledáme zpravodaje pro A-tým i mládež HC Dukla Jihlava. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 44. M. Kratochvil (Hejcman, Zbořil) – 27. Fronk (Anděl, Poletín), 42. D. Čermák (Čachotský), 60. Pekr


  HC ZUBR Přerov: Petrásek (Šimonů) – Čáp, R. Černý, Zbořil (A), Kubeš, Krisl (A), Weinhold – Navrátil, Pšurný, T. Doležal – Goiš, Hejcman, M. Kratochvil – Süss, Š. Kratochvil, T. Sýkora (C) – Indrák, Ma. Svoboda, Houška.
  HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – Staněk, J. Pohl, J. Holý, Půža, D. Kolář, Mareš, Piegl (A) – Jiránek (C), Pekr, A. Zeman (A) – Čachotský, Harkabus, D. Čermák – Anděl, Poletín, Fronk – Chlubna, Davídek, Lichanec.

  Rozhodčí: Maršálek, Vrba – Blažek, Kleprlík

  Diváci: 1792