Litoměřice – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 2:4 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:1 (kon.) | Prostějov – Přerov 0:3 (kon.) | Sokolov – Chomutov 4:2 (kon.)
Havířov – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:2 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 21.10.2019, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 16. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mne je to odsud z Litoměřic pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek večera a u dalších přenosů z Kalich Areny na počtenou! (20:00:21)
   
  V Kalich Areně je dobojováno! Litoměřický tým doslova vydřel tři body, ačkoliv v závěru Benátky velmi sahaly po vítězství. V přesilovkovém tlaku ale na Štěpána Lukeše nedokázaly vyzrát, navíc Daniel Voženílek trefou do prázdné branky zcela upevnil vedení svého týmu. Stadion se tak oklepal z prohry ze Vsetínem a minimálně do konce zápasu Havířov – Poruba se vrací zpět na druhé místo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:49
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Je vymalováno! Po přiťuknutí DANIELA VOŽENÍLKA se kotouč doslova dokutálel do prázdné benátecké branky a žádný ze Středočechů ho už nedokázal dostihnout. Bez asistence.
   
  59:31
  Litoměřičtí otočili hru a přesunuli se k Žajdlíkovi.
   
  58:59
  Štěpán Lukeš tak musí odolávat velkému tlaku na svou branku a mnoha benáteckým střelám v dvojnásobné přesile. S touto situací si ale zvládá poradit.
   
  57:59
  Benátečtí jdou do závěru v šesti!
   
  57:59
  Oddechový čas pro hosty.
   
  57:59
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Strejček – 2 min., podrážení).
   
  55:57
  Benátečtí se znovu drží u kotouče. Rozehrávka Jakuba Žůrka vyslala do šance Jana Šíra. Ten ovšem na Žajdlíka vypálit nedokázal.
   
  55:26
  Litoměřičtí se snaží usilovně o navýšení svého vedení. S rychlými nájezdy i dalšími střelami si ale zvládá gólman Žajdlík poradit.
   
  54:45
  Po vyrovnání početních sil se dostali Litoměřičtí do šance. Tu ale dokázal udržet Matěj Žajdlík, který zahájil pozvolnou rozehrávku svého týmu.
   
  54:35
  Hosté v plném počtu.
   
  53:44
  Domácí v plném počtu.
   
  53:29
  Ani dva obránci Stadionu nestačili na průjezd Jiřího Průžka, který si s nimi pohrál jako kočka s myší. Benátecký útočník ale v závěru nestačil na Lukeše, jemuž se povedlo celou situaci zastavit.
   
  52:35
  S tresty za hrubost se dnes roztrhl pytel. Další z nich si vysloužil Radek Duda, který napadl Jana Strejčka a po jeho pádu k zemi ještě pokračoval v nedovoleném jednání.
   
  52:06
  Kališníkům se daří odhazovat kotouče daleko od vlastní branky.
   
  51:44
  Zkrat Patrika Marcela, při němž srazil k zemi Daniela Špačka. Vysloužil si tak dvouminutový trest za hrubost.
   
  50:45
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Benátečtí využívají další přesilovku a dramatizují tak samotný závěr utkání! K pravé tyči dotlačil kotouč PETR WIENCEK a vrací tak svůj tým do hry. Asistence: Marek Zachar a Radek Duda.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 7. Vitouch (Štohanzl, Přikryl), 32. Voženílek (M. Kadlec), 46. Jícha (M. Kadlec), 60. Voženílek – 25. R. Duda (Průžek, M. Zachar), 51. Wiencek (M. Zachar, R. Duda)


  HC Stadion Litoměřice: Š. Lukeš (A. Beran) – Marcel, Klejna, Gaspar, Kukla, Mlčák, Strejček, Dajčar – Voženílek, Jícha, M. Kadlec – M. Beran, Střondala, Korkiakoski – Štohanzl, Přikryl, Kangas – Kropáček, M. Havelka, Vitouch.
  HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Čajan) – Havlín, Bukač, Žůrek, Buchtela, Kunst, Aubrecht, Hampl – Průžek, M. Zachar, R. Duda – D. Špaček, Najman, Rychlovský – Šír, Chrtek, Jiruš – Wiencek, Šafařovský, Klapka.

  Rozhodčí: Skopal, Ondráček – Šimánek, Hnát