3:0
7:5
6:3
6:1
Dnešní utkání je u konce! Očekávaný souboj dopadl dle očekávaní a Novak Djokovič porazil Rafaela Nadala až překvapivě hladce 7:5, 6:3 a 6:1!

Novak do dnešního utkání vletěl a již po patnácti minutách vedl 4:0. "Král antuky" se poté zvedl a srovnal na 4:4. Závěr prvního setu však zvládl lépe Djokovič, který první sadu vyhrál 7:5.

V sadě druhé byl klíčový moment osmá hra, kdy se srbskému tenistovi podařilo svého soupeře "brejknout" a druhý set ovládl v poměru 6:3.

Třetí set již byla pouze ukázka síly, kvality a sebevědomí srbského tenisty. Djoker si na kurtu dělal prakticky, co chtěl a Nadalovi povolil pouze jediný gem!

"Souboj titánů" tak trval pouze necelé dvě a půl hodiny. Nadal držel krok s Djokovičem pouze v prvním setu a je vidět, že stále ještě není stoprocentní po dlouhodobém zranění. Naopak Djokovič ukázal, proč je světovou jedničkou! Precizní výkon, minimum chyb a se superlativy bych mohl pokračovat dál a dál!

V semifinále čeká Djokera vítěz čtvrtfinálového souboje Andy Murray/David Ferrer.

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) tenisového onlajn přenosu se těším brzy nashledanou!
3:1
7:64
6:2
5:7
6:1
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
2:0
6:4
7:5
Belgická tenistka Alison Van Uytvancková v tomto utkání doplatila na svou velkou nezkušenost z velkých zápasů na okruhu WTA a prvního čtvrtfinále na některém z velkých turnajů. Švýcarce Bacsinszké nabídla hned 14 brejkbolů a z této nadílky dokázala favoritka zápasu nakonec vytěžit i postup do semifinále na French Open. Děkuji Vám za pozornost a užijte si zbytek dnešního krásného dne.
2:0
6:1
6:3
Dnešní zápas je u konce! Serena Williamsová zvládla roli favoritky a porazila Saru Erraniovou po setech 6:1 a 6:3!

V prvním setě americká tenistka naprosto dominovala a své soupeřce vzala hned třikrát servis. Parádní return a skvělá hra od základní čáry ji vyneslo vítězství v prvním setu v poměru 6:1!

V setu druhém Erraniová prolomila prokletí svého servisu a udržela si jej hned třikrát za sebou! Williamsová hrála, co potřebovala a nakonec zvítězila 6:3!

V semifinále čeká na Serenu Williamsovou vítěz souboje Timea Bacsinszká/Alison Van Uytvancková!

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) tenisového textového přenosu se těším brzy nashledanou!
0:2
5:7
2:6
Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou budou čekat na výsledek zápasu Hsieh, Pennettaová – Hlaváčková, Hradecká. Vítěz z tohoto utkání totiž bude jejich soupeřem v semifinále. Za chvíli zmiňovaný zápas začne, zůstaňte s námi!
1:2
5:7
6:3
5:7
Duo Hradecká, Hlaváčková poráží Hsieh a Pennettaovou a postupuje do semifinále, kde narazí na Lucii Šafářovou a Mattekovou-Sandsovou. Děkuji za pozornost, na přečtenou.
0:2
5:7
6:75
Lucie Hradecká a Marcin Matkowski postupují do finále French Open 2015. Za necelou hodinu a půl přehráli dvojici Čeng, Kontinen ve dvou setech. Ve finále se utkají s dvojicí Matteková-Sandsová, Mike Bryan. Ode mne je to pro dnešek vše. Pěkný večer.
0:2
6:76
5:7
To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry a postupu Jiřího Veselého do čtvrtfinále turnaje vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou!
0:2
4:6
2:6
To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství a postupu Dušana Lajoviče do čtvrtfinále turnaje vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou!
1:2
5:7
6:2
2:6
S konštatovaním, že srbský tenista Laslo Djere vyhral nad turnajovou jednotkou Martinom Kližanom pomerom 7:5, 2:6, 6:2 sa s Vami lúčim a prajem ešte príjemný stredajší večer. Dovidenia.
2:0
7:63
6:4
S konštatovaním, že Andrej Martin vyhral tento zápas 7:6(3), 6:4 a postúpil do ďalšieho kola na challengerovom turnaji v Taliansku sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa.