6:4
5:7
6:4
6:4
Ode mě je to z letošního US Open vše, děkuji všem za pozornost, doufám, že jste si s námi přenosy z amerického Grandslamu užili a již nyní Vás mohu pozvat na další tenisové turnaje, které dnes startují, a z nichž pro Vás budeme přenášet podrobné online přenosy českých tenistů a tenistek.

S konstatováním, že oba tenisté nyní budou nyní čelit bleskům fotografů, se s Vámi loučím a přeji krásnou dobrou noc – a nebo hezké ráno!
WTA Quebec (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:68
6:0
Česká tenistka Andrea Hlaváčková do dnešního utkání nevstoupila dobře, byla o brejk pozadu, ale nakonec se ji v prvním setu podařil na poslední chvíli dokonalý obrat, který dotáhla v tiebreaku. Druhý set byl již jednoznačný, Hlaváčková zlomila odpor soupeřky ve chvíli, kdy potvrdila brejk na 3:0 a od té doby se Shelby Rogersová jen vezla a poslední gem zápasu vypustila.

Hlaváčková v utkání zvládla získat na returnu přesně polovinu všech fiftýnů a to je klíčový rozdíl, který posílá českou tenistku dál.

Ode mě je to všechno, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
0:2
3:6
5:7
Druhý set už byl vyrovnanější. Dlouho se zdálo, že by ho mohla Barbora Krejčíková i dotáhnout do tiebreaku, ovšem v rozhodujících momentech byla přesnější Karatančevová, která na závěr utkání vzala soupeřce servis.
WTA Tokio (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
3:6
Siniaková nevyužila během zápasu tři brejkboly v prvním setu, aby získala podání soupeřky za to Wickmayerová využila v každém setu jednu nabídnutou možnost a poté ještě na konci zápasu, kdy ukončila zápas při podání soupeřky. Celkově tak vzala podání Siniakové třikrát. Klíčem k utkání byly body zejména po druhém servisu, poněvadž na tom prvním byly obě tenistky excelentní. Siniaková získala při svém druhém podání pouhých 33% bodů (9/27) a to je hodně málo. Zatímco Wickmayrová skončila na úspěšnosti 62% (17/27).
0:2
4:6
4:6
To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
2:1
1:6
6:3
6:3
Jan Mertl to nakonec zvládl a i když se pro něj zápas nevyvíjel nejlépe, tak především díky svým zkušenostem dokázal otočit nepříznivý vývoj zápasu a po výhře 2:1 na sety se může radovat z vítězství do druhého kola.