2:1
4:6
6:2
6:2
Dnes jsme byli svědky velice atraktivního duelu, ve kterém se střetly dva herní styly – útok Jeleny Ostapenkové proti precizní obraně Caroline Wozniacké. Do utkání vstoupila mnohem lépe zkušená Dánka, která rychle vedla 5:0. Mladá Lotyška však nic nezabalila a dokázala snížit na 4:5. Wozniacká však nakonec první set přece jen urvala na svou stranu. Ve druhém setu se naopak do rychlého vedení dostala Jelena Ostapenková. Utkání pak bylo za stavu 5:2 pro Lotyšku na několik hodin přerušeno pro déšť. Po vynucené pauze se obě tenistky vrátily na kurt jen na čtyři hry a následně musely opět do šaten za stavu 2:1 ve třetí sadě pro Wozniackou. Po návratu však Ostapenková předvedla skvělý tenis a nepovolila své dánské soupeřce už ani gem. Mladá Lotyška tak po výsledku 4:6, 6:2, 6:2 postupuje do svého premiérového semifinále na grandslamu. V něm se utká se Švýcarkou Timeou Bacsinszkou.
0:2
4:6
4:6
Timea Bacsinszká se v semifinále utká s vítězkou utkání Jelena Ostapenková – Caroline Wozniacká!
0:2
6:73
3:6
To je z mé strany již vše, brzy na počtenou!
2:1
6:4
2:6
6:2
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:1
2:6
7:64
6:3
Slovenský tenista Andrej Martin mal výborne rozohraný zápas proti nemeckému kvalifikantovi Kevinovi Krawietzovi. V prvom sete jasne dominoval, vyhral ho 6:2 a v druhom dejstve viedol 3:1, pričom podával. Nedokázal však potvrdiť brejk a súper sa dostal na koňa. V desiatej hre bol Martin len dve loptičky od víťazstva, ale jeho súper si udržal nervy na uzde a set získal v tajbrejku. V záverečnej časti zápasu mal Krawietz od začiatku mierne navrch, udržoval si náskok a vyhral 6:3.