ATP Stuttgart (Tráva)
2:0
7:64
6:2
Tomáš Berdych svou letošní premiéru na trávě zvládl, když přehrál Bernarda Tomice 7:6, 6:2. Druhý set už byl jasnou záležitostí české jedničky, která Australanovi hned dvakrát sebrala podání a sama si své podržela. Ve čtvrtfinále si Berdych zahraje se Španělem Felicianem Lópezem.
0:2
2:6
5:7
Andrea Hlaváčková končí na turnaji v nizozemském Hertogenboschi v osmifinále, když nestačila na domácí na divokou kartu startující Arantxu Rusovou ve dvou setech.

Sympatická Češka nezačala zápas vůbec dobře, hned první servis ztratila. Následně se nechávala také několikrát ošetřovat a první sadu nakonec ztratila 2:6. Ve druhém setu si dlouhou době obě hráčky držely s přehledem servis. Hlaváčková svůj jediný brejkbol v druhém dějství nevyužila. To Nizozemka měla možností hned šest v jednom gemu, který rozhodl. Arantxa Rusová dokázala doservírovat zápas, proměnila druhý mečbol a zahraje si čtvrtfinále.

Arantxa Rusová se ve čtvrtfinále utká s Nataljou Vichljancevovou z Ruska.
WTA Nottingham (Tráva)
1:2
2:6
7:65
5:7
Máme za sebou zápas druhého kola ženskej dvojhry na turnaji v Nottinghame. Magdaléna Rybáriková sa po dva a pol hodinovom boji napokon teší z výhry v pomere 2:1 na sety. Slovenka bola vo väčšine momentov lepšou tenistkou a zaslúžene vyhrala. Ja sa s vami lúčim a prajem vám príjemný zvyšok večera. Pri tenise niekedy nabudúce.