Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Těm, co se chystáte do práce a třeba si teď dáváte snídani a kávu, přeji příjemné vstávání a dobrou chuť. Ti, kteří se stejně jako já chystáte do postele, pak dobrou noc.
2:1
2:6
6:3
7:5
Kateřina Siniaková v Hobartu nepřešla přes úvodní kolo, když podlehla v bitvě, která trvala dvě a půl hodiny, Alison Riskeové 6:2, 3:6 a 5:7. Siniaková sice odehrála výborný první set, ale poté narazila na zlepšenou hru soupeřky, s níž se nedokázala vypořádat. Ve třetí sadě sice česká hráčka vedla s brejkem, ale Riskeová dokázala srovnat na 4:4 a v závěrečném gemu utkání pak vzala Siniakové podání ještě jednou.

Po zápase se jistě bude hodně mluvit o druhém gemu třetího setu, ve kterém se šlo hned přes šestnáct shod a po téměř dvaceti minutách ho nakonec získala Siniaková. Ani to ji ale postup nevyneslo.
2:0
6:4
6:4
Viděli jsme zápas plný zajímavých výměn, několik vzájemně ztracených servisů. Vekičová byla lepší v kratších výměnách, ztratila méně servisů a tím pádem vítězí. Vondroušová na druhou stranu dělala velké problémy svou obrannou hrou, avšak ztratila více svých podání a proto odchází z tohoto zápasu jako poražená tenistka. Bohužel dens to na servisu od české hráčky nebyla taková jízda jako v předchozím kole a může se tak připravovat na další turnaj. Nicméně talentovaná česká hráčka neodehrála dvě kola na turnaji v Hobartu špatně.
WTA Sydney (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
1:6
Barbora Strýcová se na turnaji WTA v Sydney stává postrachem ruských hráček, když po Darje Kasatkinové vyřadila po setech 4:6 a 1:6 i Jekatěrinu Makarovoou. Rodačka z Plzně podruhé v řadě postoupila do čtvrtfinále a nezbývá nic než věřit, že na druhý pokus se mezi nejlepší čtyři hráčky prokouše. O osudu zápasu rozhodl první set, ve kterém obě hráčky čelily velkému množství brejkbolů, česká tenistka se s nimi ale vypořádala lépe.