ATP Mnichov (Antuka)
2:0
6:3
6:4
Martin Kližan končí na turnaji v Mníchove rovnako ako pred rokom vo štvrťfinále, keď podľahol totožnému súperovi. Slovenský tenista zopakoval výborné výsledky spred týždňa, keď dokráčal z kvalifikácie až medzi osmičku najlepších, no nestačil na favorizovaného Čonga. Mladý Juhokórejčan bol v zápase presnejší, predvádzal stabilnejší výkon a zvládol kľúčové momenty v oboch setoch.
2:0
6:4
6:2
Méně než hodina stačila česko-americké dvojici k prvnímu společnému titulu! Květa Peschkeová po loňském zisku trofeje s Grönefeldovou dokázala v domácím prostředí znovu dojít až na vrchol. Po boku čtyřiadvacetileté Američanky Nicole Melicharové nepoznala hořkost porážky ani letos.

Ve finálovém střetnutí se rychle Peschkeová s Melicharovou dostaly do vedení 3:1, poté se podařilo ještě jednou prorazit servis Marozavové, Peschkeová první sadu nedokázala dopodávat a Běloruska s Rumunkou stáhly ztrátu na jediný gem, ale Melicharová už byla na podání nekompromisní. Ve druhém setu to bylo podobné, bleskové vedení 3:0 s dvěma brejky v zádech vydrželo až do samotného závěru.

Dnešní oslavenkyně Mihaela Buzarnescuová bude mít šanci na titul ještě v sobotním finále singlového turnaje, kde jí čeká Petra Kvitová.
WTA Praha (Tvrdý povrch)
0:2
6:76
0:6
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
1:2
7:65
0:6
5:7
Skončilo utkání, které bylo včera večer přerušeno za stavu 6:6 v prvním setu a dohrávalo se až dnes. V první sadě vedl Kolář už 5:2, ale nakonec musel rozhodovat až tiebreak, který si uhrál Pavlásek. Druhá sada byla naopak zcela jasnou záležitostí Koláře, jenž v ní nedopřál soupeři zisk jediné hry. Ve třetím setu si pak oba borci až do stavu 5:5 drželi svá podání. Pak však získal Zdeněk Kolář brejk, který následně čistou hrou i potvrdil. Kolář tedy postupuje v Ostravě do čtvrtfinále.