WTA Madrid (Antuka)
2:0
6:1
6:4
Simona Halepová potvrdila v zápase proti Kristýně Plíškové roli velké favoritky a po setech 6:1 a 6:4 postupuje do čtvrtfinále.

Úvodní sada byla zcela v režii světové jedničky, Halepová zabojovala ve čtvrtém gemu, využila pátou nabídnutou brejkbolovou příležitost a dostala se do vedení. V závěru přidala ještě jeden brejk a sada šla na konto rumunské tenistky jasně 6:1. To ve druhém setu to byl boj o každý fiftýn. Kristýna Plíšková měla hned pět brejkbolů, ale ani jeden nevyužila. Světové jedničce stačil jeden k rozhodnutí zápasu. Rodačka z Loun předvedla především ve druhém setu výborný výkon, ale na lépe v žebříčku postavenou tenistku to dnes nestačilo.

Simona Halepová se může ve čtvrtfinále těšit na souboj s vítězkou duelu Sloane Stephensová – Karolína Plíšková.
0:2
2:6
3:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:1
6:74
6:3
6:3
Hodně zajímavý duel byl k vidění v Madridu. Petra Kvitová v něm nakonec poráží Anett Kontaveitovou 6:7 6:3 6:3. Česká tenistka mohla ukončit zápas už daleko dříve. V prvním setu servírovala na vítězství, ale to se jí nepodařilo a nakonec padla ve zkrácené hře. Další dva sety ovládla poměrem 6:3. Ani závěrečnou sadu Kvitová nedoservírovala a musela ji tak ukončit až na returnu. Rodačka z Fulneku se tak raduje z postupu do čtvrtfinále.

To je ode mě pro dnešek vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.
Challenger Řím (Antuka)
0:2
4:6
1:6
V osmifinálovém utkání challengeru v Římě je u konce a mezi nejlepší osmičku postupuje Čech Adam Pavlásek. Ten sice v prvním setu měl namále, ale své jedno ztracené si dokázal vzít zpět a následně celý průběh otočit. Ve druhém už byl Pavlásek jednoznačně lepší a zcela zaslouženě vítězí 6:4 6:1.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.