6:75
7:5
3:6
5:7
Dnešní velice bojovné utkání nakonec končí vítězstvím argentinského tenisty poměrem 3:1 na sety. Juan Martín Del Potro přežil kritický moment ve třetí sadě, kdy prohrával už 3:1 na gemy. Paradoxně ho to naopak nakoplo natolik, že dokázal zvítězit v celém zápase. Del Potro se v semifinále utká s velmi těžkým kalibrem, kterým je Rafael Nadal.
3:1
4:6
6:3
6:2
6:2
Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn.
2:0
6:1
6:4
Simona Halepová je potřetí ve finále Roland Garros. Dnes nastoupila skvěle proti Garbine Muguruzaovou, kterou deklasovala v prvním setu. Překvapivě byla aktivní ve výměnách. Nečekala na to, co předvede soupeřka. V úvodním dějství nebylo absolutně o čem a k vidění byla jasná dominance Rumunky.

Začátek druhé sady se naopak povedl Španělce, která se dostala do vedení 4:2, ale od té doby neuhrála ani hru. Za zmínku stojí hlavně dlouhý předposlední game zápasu, který trval déle než dvanáct minut. V něm se zřejmě celé semifinále lámalo. Muguruzaová totiž poté na podání nezískala ani bod. Tím pádem tak Halepová bude hrát finále s vítězkou utkání Stephensová – Keysová a určitě bude favoritkou.
0:2
4:6
4:6
Sloane Stephensová si podruhé ve své kariéře zahraje grandslamové finále. To první loni na US Open vyhrála. Dnes porazila právě v repríze souboji o titul z New Yorku Madison Keysovou. Byla výborně nachystaná. Netlačila tolik na pilu ve výměnách, často jen čekala na chybu soupeřky a ve většině případů se dočkala.

Viděli jsme duel o razanci s minimem delších rozeher. V závěru Stephensová utkání napoprvé nedopodávala semifinále, ale poté ji v závěrečné hře pomohla protihráčka řadou nevynucených chyb.
1:2
1:6
7:65
8:10
Latisha Čchan s Ivanem Dodigem při prvním společném turnaji ovládli French Open!

Finále rozehrála tchajwansko-chorvatská dvojice ve velkém stylu. Hned v úvodu ztratil servis Mate Pavič, poté také dvakrát i Gabriela Dabrowská a o prvním setu bylo velmi rychle rozhodnuto. Ve druhém setu přišel brejk až za stavu 3:4 z pohledu podávající Dabrowské. Kanaďanka přišla o svůj servis a Ivan Dodig mohl doservírovat finále do zdárného konce. To se ale zkušenému Chorvatovi nepodařilo, poté společně s Tchajwanskou ztratili i slibně rozehraný tiebreak druhého setu z 5:1 na 5:7.

V supertiebreaku dlouho vedl pár Čchan, Dodig, ale v závěru se mohla výhodně rychle změnit. Pavič mohl vybojovat pro svou dvojici mečbol při servisu na protihráčku, ale v kritický okamžik udělal dvojchybu. Ivan Dodig následně nekompromisně zakončil finálové střetnutí přímým bodem.

Pro Dabrowskou s Pavičem je to vůbec první porážka. Po triumfu na Australian Open se dostali v Paříži znovu až do finále.
2:0
6:4
6:0
To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
0:2
3:6
3:6
To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.